خرما

خرما سایر

نوع :  استعمران، سایر،سعمران، سمبرون / نیمه خشک/2تا 4سانتیمتر

بسته بندی: /10kgسفارشی خرما سایر با قند بالای 70 درصد یکی از شیرین ترین خرماهای دنیا می باشد. این نوع خرما عمدتا برای صادرات به اروپا و اوراسیا استفاده می شود.  خرما  تا 15 ماه در انبار سرپوشیده و در دمای محیط ماندگاری دارد.خرما سایرحاوی مقدار زیادی آهن، پتاسیم، ویتامین و مواد معدنی است.کم خونی را درمان می کند. پتاسیم خرما منجر به افزایش سرعت و هوشیاری مغز می شود. خرما در ایران عمدتا به عنوان میان وعده مغذی در روزهای عادی سال و به عنوان تنظیم کننده قند خون در وعده های افطار ماه مبارک رمضان استفاده می شود.

خرما کبکاب

نوع : سیاه قهوه ای،بلند ،بیضی ،گوشتی ،/3.5 تا 4 سانتیمتر

بسته بندی: /10کیلوگرم سفارشی

رطوبت این نوع خرما کمتر از 18 درصد است.این نوع با شیره آن معمولا برای مصرف داخلی و بدون شیره آن برای صادرات به سراسر جهان استفاده می شود. خرما کبکاب معمولا تا 12 ماه در دمای مناسب بدون نیاز به سردخانه و تا 18 ماه در دمای سردخانه ماندگار است.این مدل خرما معمولا در استان های خوزستان، بوشهر، فارس تولید می شود. طعم همه پسند و شیرینی متوسط این خرما منجر به جذب طرفداران زیادی  در داخل و خارج کشور شده است.

خرما زاهدی

نوع : قصب،زاهدی ،زهدی /رنگ قهوه ای روشن و شکلاتی /3.5سانتیمتر

بسته بندی: /10 کیلوگرم سفارشی

خرمای زاهدی جزء خرماهای خشک است. خرما زاهدی دیررس است و مقدار ریزش آن بالا است است. یکی از خرما های جذاب صادراتی برای ارسال کشور های عربی ، افغانستان آفریقایی و پاکستان است.میزان قند این خرما آن را برای مصرف بیماران دیابتی مناسب می کند. طبع گرم آن برای استفاده افراد دارای طبع سرد مناسب است و منگز بالای آن تسکین دهنده اعصاب می باشد.

خرما مضافتی

بسته بندی:10کیلوگرم سفارشی

نوع :مشکی و براق/2.5 تا 4.5 سانتیمتر

این خرما،از نوع خرماهای نرم با پوست نازک است و چه در داخل کشور و چه در بازار خارجی متقاضی زیادی دارد. حدود نیمی از خرمای تولید کشور خرمای مضافتی است. رطوبت آن نسبت به سایر خرماها بالاتر است و مصرف آن نیز در داخل کشور بالاست.پتاسیم بالای این نوع خرما برای سیستم گوارش بدن مناسب است. ویتامین های موجود در این خرما عبارتند از C ، B ، A ، E . ویتامین E خاصیت آنتی اکسیدانی دارد و باعث می شود بافت‌های بدن در مقابل اثرات مخرب ترکیب‌های شیمیایی محافظت شوند.

خرما پیارم

نوع :رطوبت کم و رنگ قهوه ای تیره /دانه درشت و گوشتی / 4 تا 7سانتیمتر

بسته بندی: /10کیلوگرم سفارشی

این خرما دارای پوست نازک و چروکیده و رطوبت زیر 15% است، صادرات خرمای پیارم یکی از ارز آورترین زمینه های تجاری ایران به حساب می آید و در حال حاضر این محصول به بیش از ۷۰ کشور دنیا از جمله روسیه، آلمان، اندونزی، ترکیه و غیره صادر می شود. خرمای پیارم جزء خرماهای گران قیمت محسوب می شود و قیمت آن نسبت به سایر خرماها بالاتر است. خرمای پیارم سرشار از مواد قندی، پروتیینی و سایر مواد معدنی بوده و از ارزش غذایی بالایی برخوردار است.