09126810199 ​

۱۰۱ – ۰۲۸۳۳۳۶۰۱۰۰​

info@raagco.com

Slide 1 Heading
Lorem ipsum dolor sit amet consectetur adipiscing elit dolor
Click Here
Slide 2 Heading
Lorem ipsum dolor sit amet consectetur adipiscing elit dolor
Click Here
Slide 3 Heading
Lorem ipsum dolor sit amet consectetur adipiscing elit dolor
Click Here
Previous
Next

درباره شرکت

شرکت ما فعالیت رسمی خود را درکشور روسیه با ثبت دفتررسمی در شهر سن پترزبورگ آغاز کرد.
شرکت بازرگانی راش آیین اطلس غرب با هدف ارایه خدمات تخصصی مشاوره بازرگانی واردات وصادرات کالا به روسیه وکشورها ی حوزه اوراسیا تاسیس شد هدف ما کاستن ریسکهای تجاری امکان ثبت شرکت و سرمایه گذاری در کشور روسیه انتقالات مالی و پوشش نیازهای مشتریان بوده که در این امر با کمک نیروهای مجرب و کسب تجارب روز افزون توانسته ایم برای مشتریانمان مثمر ثمر باشیم تا بتوانیم  بخشی از زنجیره تامین بازرگانی کشور برای بسترسازی و توسعه روابط بازرگانی میان بنگاه های داخلی و مخاطب خارجی با رویکرد صادرات و تبادل فن آوری به منظور افزایش صادرات با ارزش افزوده بیشتربه نتیجه دلخواه برسانیم.رمز موفقیت ما ارایه مناسبترین راهکارها در جهت حفظ منافع شرکای تجاری است. در همین راستا، رعایت موازین قانونی را سرلوحه فعالیت هایمان قرار داده ایم.

خدمات راش آیین اطلس غرب

مشاوره و بازاریابی

در فضای رقابتی و پیچیده تجارت جهانی امروز، حضور مستمر و پایدار در بازارهای هدف، مستلزم شناخت نیازهای بازار هدف، آشنایی با قواعد تجارت، داشتن برنامه های مدون و مدیریت صادرات حرفه ای می باشد. 

انتقال فن آوری

«انتقال فن‌آوری» به مجموعه‌ای از فعالیت‌ها اطلاق می‌شود که در جریان آن یک فن‌آوری یا دانش فنی از «تامین کننده» به «متقاضی» فروخته شده، به بهره برداری رسیده و مورد جذب و توسعه قرار می‌گیرد. 

مشاوره و بازاریابی

در فضای رقابتی و پیچیده تجارت جهانی امروز، حضور مستمر و پایدار در بازارهای هدف، مستلزم شناخت نیازهای بازار هدف، آشنایی با قواعد تجارت، داشتن برنامه های مدون و مدیریت صادرات حرفه ای می باشد. عموماً «بنگاه‌های کوچک و متوسط» توانایی داشتن چنین راهبردی را ندارند. چرا که به دلیل کوچکی ماهیت خود، عدم شناخت بازار، فقدان تحقیقات و بازارسازی از داشتن دپارتمان مستقل مدیریت صادرات محروم هستند. بنابراین تمامی بنگاه های اقتصادی برای حضور در بازارهای هدف نیازمند استفاده از «واسطه‌های صادراتی» می باشند.

 این واسطه ها با نفوذ در بازار هدف به طور مقطعی موثر می باشند ولی حضور پایدار و مستمر را تضمین نمی کنند. به همین جهت نیاز به سازمان‌های اقتصادی که رویکرد انتفاعی دارند و بنگاه‌های کوچک و متوسط را به بازارهای بین المللی هدایت می نمایند، ضروری است. این شرکت‌ها با در نظر قراردادن الزامات و سلایق بازار هدف، تولید کننده را در تولید محصول قابل رقابت یاری می‌کنند. در گام بعدی مدیریت صادرات، کلیه عوامل مربوط به انجام صادرات، مانند بازاریابی، شناخت بازار، مذاکره، عقد قرارداد، تکمیل اسناد صادراتی، اعتبارسنجی طرف خارجی، نظارت بر حمل و حتی حل اختلاف را مدیریت می نمایند.

خدمات جانبی

انتقال فن آوری

«انتقال فن‌آوری» به مجموعه‌ای از فعالیت‌ها اطلاق می‌شود که در جریان آن یک فن‌آوری یا دانش فنی از «تامین کننده» به «متقاضی» فروخته شده، به بهره برداری رسیده و مورد جذب و توسعه قرار می‌گیرد. به بیان ساده‌تر خرید فن‌آوری صرف به معنی انتقال نبوده و درصورتی که فن‌آوری توسط متقاضی «جذب نشده و توسعه نیابد»،فرآیند انتقال فن‌آوری تکمیل نشده است. باید در نظر داشت که هر فن‌آوری بر اساس الزامات محیطی و قانونی و محل جغرافیایی خود شکل می‌گیرد و لزوماً نمی‌تواند در محل دیگر عملکرد کامل داشته باشد. از این منظر فن‌آوری ایجاد شده در «غرب اروپا» نمی‌تواند به همان شکل در «شرق آسیا» بهره‌وری کامل داشته باشد، مگر آنکه پس از خرید توسط متقاضی جذب و توسعه یابد. بدین شکل فرآیند انتقال فن‌آوری، امری بسیار پیچیده است که نیازمند ایجاد ارتباط ارگانیک میان تمام طرف‌های درگیر انتقال فن‌آوری به منظور حصول کامل فرآیند انتقال است. 

توانمند سازی تجاری

ارزیابی و امکانسنجی بازار​

طرح کسب و کار​

خدمات لجستیک​​

طرح شتاب صادراتی

کلیه حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به شرکت راش آیین اطلس غرب می باشد

Powered by rhtp.co.ir