خرید عمده ذرت دامی

دانه ذرت دامی به عنوان یکی از غلات مهم در صنعت غذایی دارای ارزش غذایی فراوان است که در جیره خوراکی دام، طیور و آبزیان به مقدار زیادی استفاده می شود. ذرت دارای مواد مغذی مانند نشاسته، پروتئین، چربی، ویتامین و املاح می‏‌باشد. این دانه منبع ارزشمند و غنی جهت تامین انرژی و پروتئین برای دام و طیور است. به همین دلیل خرید عمده ذرت دامی در بازارهای داخلی و خارجی از رونق فراوانی برخوردار است.

 

شاید برای تان سوال باشد که ذرت دامی چیست؟ در واقع این محصول ذرتی است که برای خوراک دام استفاده می شود. دانه‌های ذرت در رنگ‏های زرد و قرمز کشت و تولید می شود که دانه زرد آن سرشار از کارتنوئید و گزانتوفیل‌ها است و استفاده بیشتری دارد.

 

این گیاه به دلیل سازگاری با انواع شرایط اقلیمی در اکثر مناطق قابلیت رشد و تولید را دارد تا جایی که امروزه یکی از بیشترین محصولات مناطق گرمسیری و  نیمه گرمسیری محسوب می شود. سهم ذرت درتغذیه انسان ۲۵-۲۰% و درتغذیه دام وطیور ۷۵-۷۰% و دیگر فراورده های جانبی ۵% است که این آمار نشان دهنده اهمیت تولید و خرید ذرت دامی است.

تفاوت ذرت دامی و انسانی

خصوصیات ظاهری ذرت خوراکی شامل لپه های چاق و کوتاه به رنگ بژ روشن می باشد. با لمس دانه ها و فشار دادن یک دانه با ناخن متوجه می شوید که دانه ذرت آبدار و شیری رنگ است. می توانید این محصول خوراکی را در خانه بپزید و استفاده کنید که در برخی از انواع ذرت لازم است نیم ساعت آن را بپزید و در برخی از مواقع 10 دقیقه برای پخت ذرت کافیست. از ویژگی های ذرت دامی و علوفه‌ای دانه‌های گوشتی و پوشیده از پوسته سخت است که با فشردن دانه توسط ناخن چروک می شود، حتی اگر پوست سخت دانه ترکیده شود، دانه گوشتی و بدون آب است.

خرید عمده ذرت دامی و صادرات

ارزش غذایی ذرت دامی

ذرت دامی در مقایسه با سایر دانه های غلات، با وجود پروتئین کمتر اما انرژی بیشتری دارد. این دانه  72 درصد نشاسته بر اساس ماده خشک دارد که حاوی فیبر، پروتئین و مواد معدنی است.

 ترکیبات غذایی ذرت دامی شامل موارد زیر می باشد :

 در رژیم های غذایی دامها که حاوی مقادیر بالای ذرت است، باید یکی از منابع کلسیم مانند سنگ آهک به عنوان مکمل اضافه شود تا از ایجاد سنگ های ادراری در دام ها جلوگیری شود.

خرید ذرت دامی

خرید ذرت دامی به عنوان ماده غذایی مفیدی که از مهمترین منابع غذایی برای تغذیه دام و طیور است، بخشی از گردش مالی در صنعت غذایی را برعهده دارد. این محصول ارزشمند با توجه به کیفیت و درجه بندی از قیمت های مختلفی برخوردار است اما ارزش هزینه کردن را دارد. زیرا مزایای استفاده از ذرت دامی می تواند نتایج خوبی در پروار دام و طیور داشته باشد که خرید عمده ذرت دامی را اقتصادی و به صرفه می کند.

 

افزایش تولید تخم مرغ و همچنین کیفیت گوشت یا افزایش تولید شیر برای گاو و گوسفند از مزایای استفاده از ذرت دامی در تغذیه طیور و دام می باشد. اگر شما نیز در این صنعت فعالیت می کنید و قصد خرید ذرت دامی در تهران را دارید، می توانید با ما تماس بگیرید. در تمامی انواع خوراک دام فرآوری شده، ذرت پایه اصلی است که با ایجاد انرژی بالا و ترکیبات شیمیایی کم یکی از بهترین غذای دامی برای تولیدکنندگان خوراک حیوانی محسوب می شود.

خرید عمده ذرت دامی و صادرات
خرید عمده ذرت دامی و صادرات

خرید ذرت دامی باکیفیت

در بین انواع غلات، یکی از مهمترین منابع تامین انرژی دامها، ذرت دامی است. از همین رو 80 درصد از ذرت تولید شده در دنیا به عنوان غذا برای انواع دام و طیور مورد استفاده قرار می گیرد. در تغذیه دام، انواع غلات به عنوان منبع مهم تامین فیبر استفاده می شود. بر همین اساس خرید عمده ذرت دامی بخش مهمی از صنعت خوراک دامی را تشکیل می دهد. خرید ذرت دامی باکیفیت چالش بسیاری از دامداران صنعتی است. به طور کلی 37 درصد از تمامی غلات تولید شده در جهان برای خوراک دام ها و تولید پروتئین حیوانی استفاده می شود. اما این آمار در کشورهای توسعه‌یافته تا 56 درصد افزایش می یابد. برای خرید ذرت دامی درجه یک می توانید با شرکت راگ به عنوان بهترین تامین کننده ذرت دامی کشور تماس بگیرید.

خرید ذرت دامی امروز

در حال حاضر که ذرت دامی بخش مهمی از تغذیه دام را برعهده دارد، خرید ذرت دامی امروز برای بسیاری از افرادی که به دنبال آن هستند، چالش برانگیز است. زیرا این دانه خوراکی با توجه به عوامل مختلفی قیمت های مختلفی دارد. کیفیت، حجم تولید نوع ذرت دامی، میزان تقاضا و … از مهمترین عوامل تاثیرگذار بر قیمت ذرت دامی است. بر همین اساس برای خرید ذرت دامی امروز توصیه می شود از طریق تامین کنندگان اصلی این ماده غذایی خرید عمده ذرت دامی را انجام دهید. بدین ترتیب شما با کمترین قیمت بهترین قیمت روز ذرت دامی را تهیه و خریداری می کنید.

خرید ذرت دامی اصفهان

اصفهان یکی از مناطقی است که خرید و فروش ذرت دامی در آن بسیار رونق دارد. پرورش دام و طیور در همه مناطق ایران انجام می شود اما دامپروران اکثر خرید عمده ذرت دامی را از اصفهان انجام می دهند به همین سبب خرید ذرت دامی اصفهان در بین خریداران رواج دارد. شرکت بازرگانی راگ می تواند این نوع ذرت را از برای شما به صورت مستقیم و بدون واسطه در اختیار شما قرار دهد.

قیمت ذرت دامی

قیمت ذرت دامی بسته به عوامل مختلفی همچون میزان تولید ذرت داخلی، میزان تقاضا، هزینه های تولید ذرت دامی، نرخ تورم، حجم ذرت وارداتی و…  متغیر است. کارشناسان شرکت راگ با آشنایی به بازارهای مختلف خرید عمده ذرت و آنالیز پارامترهای مختلف تلاش می کنند تا ذرت دامی را با بهترین قیمت در اختیارتان قرار دهند. بنابراین می توانید خرید عمده ذرت دامی و استعلام قیمت ذرت دامی 1402 از طریق شرکت بازرگانی راش آیین اطلس غرب انجام دهید. توصیه می شود قبل از هر اقدامی با کارشناسان ما مشورت نمایید.

قیمت خرید ذرت دامی

قیمت خرید ذرت دامی با توجه به عوامل مختلفی در بازار تعیین می شود. بخش قابل توجهی از ذرت دامی از سایر کشورها خریداری شده و یک محصول وارداتی محسوب می شود. بنابراین نرخ ارز در تعیین قیمت ذرت تاثیر مستقیم و فراوان دارد. سایر عوامل تعیین کننده قیمت خرید و فروش ذرت دامی، شامل نوع و کیفیت ذرت، هزینه های تولید شده، نرخ ارز، منطقه کشت ذرت، میزان واردات و صادرات این محصول و …. می شود. در صورتی که  میزان تولید ذرت دامی در کشور کفاف تقاضا را ندهد، ناچار واردات ذرت افزایش پیدا می کند. این موضوع باعث افزایش قیمت ذرت دامی در بازار می گردد.

 

کشور ایران یکی از بزرگ ترین تولیدکنندگان ذرت دامی می باشد که مازاد این محصول را به سایر کشورها صادر می کند. اما با توجه به این که تولید ذرت دامی نیاز به آب فراوان دارد، واردت ذرت از روسیه بسیار به صرفه و اقتصادی تر از تولید آن است. بر همین اساس ممکن است قیمت ذرت وارداتی از قیمت خرید ذرت دامی اصفهان ارزان تر باشد!

لیست قیمت دامی

به دلیل نوسانات قیمت ذرت بر اثر عوامل تاثیرگذار می توانید برای مشاهده قیمت روز ذرت دامی می توانید با ما تماس بگیرید.

قیمت ذرت دامی باکیفیت

یکی از چالش های امروز خریداران خرید عمده ذرت دامی باکیفیت است. چرا که ممکن است در برخی از مواقع ناخالصی های متعددی در ذرت خریداری شده وجود داشته باشد. بنابراین توصیه می شود که ذرت دامی مورد نیاز خود را از مراکز معتبری تهیه کنید که بهترین ذرت دامی را از تولیدکنندگان برتر کشور تامین می کند. کاملا طبیعی است که قیمت ذرت دامی باکیفیت از سایر ذرت ها گران تر باشد. اما شرکت راگ می تواند باکیفیت ترین محصولات را با قیمت مناسب در اختیار شما قرار دهد. توصیه می شود برای خرید ذرت دامی ارزان با کارشناسان ما تماس بگیرید. از این طریق می توانید از تمامی قیمت ها و حتی  لیست قیمت دامی در تهران نیز مطلع شوید.

خرید عمده ذرت دامی و صادرات

صادرات ذرت دامی

به دلیل تقاضای بالا برای خرید عمده ذرت دامی و استفاده آن در تغذیه دام و طیور به عنوان اصلی ترین مواد غذایی، صادرات ذرت دامی از رونق خوبی در بازارهای جهانی برخوردار است. روسیه یکی از بزرگترین کشورهای صادرکننده ذرت دامی شریک تجاری مناسبی برای ایران محسوب می شود.

 

ایران نیز یکی از تولید کنندگان عمده ذرت دامی می باشد که در صورت عدم نیاز و مقدار مازاد بر مصرف می تواند آن را به سایر کشورهای متقاضی صادر نماید. از همین رو صادرات ذرت دامی اصفهان با توجه به میزان تولید ذرت دامی در مواقعی که با مازاد بر مصرف مواجه هستیم، انجام می شود. شرکت بازرگانی راگ با تامین انواع ذرت دامی با قیمت مناسب می تواند باکیفیت ترین و ارزان ترین ذرت دامی را در اختیارتان قرار دهد. شما میتوانید جهت خرید این محصول هم به صورت حضوری، تلفنی و ثبت سفارش آنلاین خرید خود را انجام دهید.

ذرت دامی روس بخرم یا ذرت برزیلی؟

در برخی از مواقع ذرت تولیدی داخل کشور پاسخگوی نیاز دامداری ها نمی باشد. همین موضوع باعث می شود تا ذرت دامی تولید شده با قیمت بالایی به فروش برسد. در این صورت بهتر است خرید عمده ذرت دامی وارداتی را سفارش دهید. روسیه و برزیل دو کشوری هستند که ایران از آنها ذرت دامی وارد می کند. اما خرید ذرت دامی با کیفیت درجه یک از روسیه به دلیلی نزدیکی و کاهش هزینه های حمل و نقل بسیار به صرفه و اقتصادی تر است. زیرا علاوه بر کیفیت بالا از قیمت پایین تری برخوردار است.

مرکز فروش مستقیم ذرت دامی

امروزه با وجود تقاضای فراوان برای خرید عمده ذرت دامی در کشور تعداد مراکز فروش این محصول رو به گسترش است. این امر باعث می شود تا خریداران دست شان در انتخاب باز باشد اما توصیه می شود محصول مورد نیاز خو را زا مراکز معتبری تهیه کنید که قدرت تامین بهترین و با کیفیت ترین ذرت دامی را به صورت مستقیم و بدون واسطه دارد. راگ به عنوان مرکز فروش مستقیم ذرت دامی بهترین منبع برای خرید محصول با کیفیت با مناسب ترین قیمت است.

خرید ذرت دامی از راگ

شرکت بازرگانی راگ یکی از بهترین تامین کنندگان ذرت دامی و خوراکی در کشور است که با بهترین قیمت باکیفیت ترین ذرت را در اختیار شما قرار می دهد. بنابراین جهت خرید عمده ذرت و خرید عمده ذرت دامی می توانید از طریق مراجعه حضوری، تماس تلفنی و یا ثبت سفارش آنلاین با سایت راگ اقدام نمایید. کارشناسان ما در اسرع وقت با شما تماس می گیرند.

    همراه شما هستیم

    راه های ارتباطی با ما

    برای ثبت سفارش یا خرید کالا و یا استفاده از خدمات گسترده و متنوع شرکت راش آیین می توانید از طریق شماره تلفن های زیر با ما در تماس باشید و یا از طریق پرکردن فرم روبرو درخواست خود را ثبت کنید. کارشناسان ما در اسرع وقت با شما تماس می گیرند.