قبل از سفارش موارد زیر را با دقت مطالعه فرمایید

چرا مشتریان راگ را انتخاب می کنند؟

قوانین فروشگاه

مدت زمان تحویل کالا چقدر است؟

سفارشات مشتریان گرامی برحسب نوع و تعداد محصولات درخواستی متفاوت است که در فرایند خرید به اطلاع مشتریان می رسد

روند مرجوعی کالا و نحوه فسخ خدمات به چه صورت است؟

اگر کالایی که به دست مشتری رسید معیوب یا از کار افتاده بود. مشتری باید به محض دریافت کالا به فروشگاه مشکل را اعلام کند. تیم بررسی بعد از بررسی مشکل نتیجه را در اسرع وقت به خریدار محترم اعلام می دارد.

ساعت پاسخگویی به مشتریان فروشگاه

روزهای کاری از ساعت ۹ صبح تا ۵ عصر پاسخگوی مشتریان عزیز خواهیم بود.

نحوه پرداخت وجه در فروشگاه راگ

مشتریان گرامی می‌توانند با استفاده از همه کارت های بانکی عضو شبکه شتاب، مبلغ سفارش خود را پرداخت کنند.

شیوه حمل و نقل

امکان انتخاب سرویس های ارسال (پست ،تیپاکس، باربری و …) برای مشتریان وجود دارد. کلیه سفارشات مربوط به شهر قزوین از طریق پیک و برای سایر شهرها از طریق تیپاکس یا پست و باربری برای مشتریان ارسال می گردد.

نحوه پشتیبانی و خدمات پس از فروش

مشتریان عزیز میتوانند از طریق ایمیل و شماره های تماس با واحد پشتیبانی و خدمات پس از فروش ارتباط برقرار نمایند.

قوانین و مقررات مربوط به رعایت حریم شخصی

فروشگاه اینترنتی شرکت راش آیین اطلس غرب با احترام برای حریم خصوصی کاربران خود، برای خرید و ثبت نظر در فروشگاه اطلاعاتی را از کاربران درخواست می نماید تا بتواند خدماتی امن و مطمئن به آنها ارائه دهد. همچنین برای بررسی و ارسال کالاهای خریداری شده مشتریان، اطلاعاتی مانند آدرس، شماره تماس و ایمیل مورد نیاز است که ممکن است جهت هماهنگی ارسال و یا تایید آنها نسبت به اعتبارسنجی آن اقدام کند. به دلیل قانونی بودن تمام فعالیت های فروشگاه اینترنتی مبتنی بر قوانین تجارت الکترونیک جمهوری اسلامی ایران، این حق را برای خود محفوظ می دارد که در صورت درخواست مراجع قانونی کشور مبنی بر ارائه اطلاعات خریداران محصولات وب سایت، به صورت رسمی و قانونی موارد درخواست شده را به مرجع درخواست کننده ارائه دهد. در این صورت مسئولیت حفظ اطلاعات فوق پس از آن با مرجع قانونی خواهد بود.

قوانین و مقررات خرید از فروشگاه

خرید کالا از فروشگاه اینترنتی راش آیین اطلس غرب بر مبنای قوانین و آئین نامه های موجود در مورد تجارت الکترونیک و با رعایت کامل تمام قوانین جمهوری اسلامی ایران صورت می پذیرد.