09126810199 ​

۱۰۱ – 0۲۸۳۳۳۶۰۱۰۰​

info@raagco.com

طرح شتاب صادراتی

گاهی نیاز است در زمان کمتری به مشتریان بیشتری برسیم .

ما با طرح شتاب واستفاده از تبلیغات ،مشتریان کشورهای حوزه اوراسیا را به سمت شما می آوریم.

برای بسیاری از شرکت ها دسترسی به بازار دوم رویایی دست نیافتنی بوده است اما اشکال جدید ابزار های بازاریابی که امروزه بکاربرده می شوند دسترسی کسب و کارها را به بازار دوم تسهیل و هموار کرده اند.اگرتا به حال وارد بازار روسیه و یا اوراسیا نشده اید ، برای شروع صادرات باید چالش ها، پیچیدگی ها و مشکلات ساختاری کسب و کار خودتان را شناسایی کنید و نحوه اجرای استراتژی ورود به این بازار را محاسبه کنید. انتخاب روش آزمون خطا می تواند برای شما هزینه هایی زیادی به همراه داشته باشد در حالی که انتخاب های بهینه و ممتاز تری وجود دارد. بسیاری از کسب و کار ها به دلیل عدم درک قوانین حاکم بر بازارروسیه از قوائد داخلی پیروی می کنند و انتظار دریافت نتایج مشابه در بازار داخلی را دارند اما همه چیز می تواند متفاوت باشد. کارشناس ما چالش ها و مشکلات پیش روی شما را به خوبی شناسایی می کند و مسیر برون رفت و موفقیت را به شما نشان خواهد داد.

1 ) اطلاعات خود را در فرم درخواست خدمات بارگذاری کنید

2 ) از مشاوره تیم تخصصی ما استفاده کنید

3 ) گزارش تحلیل و نحوه اجرا را دریافت کنید

کشف قیمت در طرح شتاب صادراتی

متخصصین ما با استفاده از منابع اطلاعاتی خود اقدام به ارائه خدمت کشف قیمت میکنند تا صاحبان کسب و کار ها با آگاهی مناسب نسبت به ارزش گذاری کالا یا خدمات در بازار کشور روسیه  اقدام به قیمت گذاری نمایند.

 کشف قیمت به فروشندگان و خریداران کمک می کند تا با داشتن قیمت محصول خود بتوانند سود صادرات یا فروش خود را محاسبه کنند و با هزینه بازاریابی کمتر وارائه قیمت مناسب، مشتریان خود را پیدا کنند . کشف قیمت به صاحبان کسب و کار کمک می کند قبل از ورود به بازار فروش در کشور روسیه ، بر اساس قیمت ،که یک عامل مهم رقابتی در معاملات است ،ارزیابی های مورد نظربرای هزینه منفعت را بررسی و تصمیم گیری روشن و قاطعی اتخاذ نمایند.

کلیه حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به شرکت راش آیین اطلس غرب می باشد

Powered by rhtp.co.ir