09126810199 ​

۱۰۱ – 0۲۸۳۳۳۶۰۱۰۰​

info@raagco.com

اختصاص محیط نمایشگاهی

یکی ازمهمترین راهکارهای صادرات موفق، تبلیغات حرفه ای و درست است. برگزاری و نمایش محصولات تولیدی و خدمات در نمایشگاه از روش های موفق تبلیغاتی است که موجب می شود در سطح گسترده ای دیده شوید. امروزه برپایی نمایشگاه بهترین موقعیت برای اطلاع رسانی و مدیریت کسب و کار است که با استفاده از زیرساخت های دیجیتال می توان در فضای مجازی نیز آن را اجرا کرد. با توجه به این موضوع استفاده ازنمایشگاه مجازی، بنیادی ترین و اصولی ترین بخش درمعرفی محصول و خدمات می باشد که توسعه و رونق کسب و کارها به خصوص در بخش بازاریابی و فروش را به دنبال دارد.

برگزاری نمایشگاه مجازی، باعث می شود با تعداد بسیار زیادی از مشتریان ارتباط مستقیم برقرار کرده   و محصول خود را به خوبی معرفی کنید. در نمایشگاه های مجازی مشتریان درگیر ترافیک، تردد در سطح شهر و صرف هزینه و محدودیت زمانی نیستند. بنابراین افراد بیشتری می توانند بدون صرف هزینه ساعتها در نمایشگاه مجازی با محصولات گسترده تری آشنا شوند.

با تحولاتی که امروزه در سیستم های ارتباطی به وجود آمده است، بسیاری از تولید کنندگانی که درحوزه های استارتاپی و دانش بنیان فعالیت می کنند، نیازمند فضای ارزان، سریع و ایمن برای تبلیغات و شناساندن محصول خود جهت کشف بازارهای بین المللی هستند.  به همین جهت شرکت راش آیین اطلس غرب محیط مناسبی را برای برپایی نمایشگاه های مجازی و تبلیغات بهینه محصولات و خدمات شما در نظر گرفته است.

برای نمایش صحیح کالا و یا خدمات تولید کنندگان و همچنین ارایه فرصت های سرمایه گذاری که نیازمند جذب سرمایه خارجی هستند، ویترین هایی در اختیار شرکت کنندگان قرار می گیرد تا بتوانند به صورت فیزیکی کالای خود را در معرض دید بازدید کنندگان داخلی و خارجی قرار دهند.

کلیه حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به شرکت راش آیین اطلس غرب می باشد

Powered by rhtp.co.ir