09126810199 ​

۱۰۱ – 0۲۸۳۳۳۶۰۱۰۰​

info@raagco.com

تور نمایشگاهی

تورهای نمایشگاهی داخلی و خارجی

یکی از بهترین راه ها برای دیده شدن در سطح جهانی برگزاری نمایشگاه‌ های داخلی و خارجی می باشد. با استفاده از این روش بازاریابی محصول، به راحتی می توانید محصولات خود را در سطح بین المللی معرفی کرده و از بازاریابی پیشرفته محصول برخوردار شوید.

با پیشرفت فناوری و تکنولوژی اینترنت، فضای کسب و کار وارد مرحله جدیدی شده و  مزایای بازاریابی از طریق حضور در نمایشگاه‌ های داخلی و خارجی بر همه آشکار است. با معرفی محصولات خود در نمایشگاه‌ های داخلی و خارجی می توانید از مزایای فراوانی برخوردار شوید.

 

با برگزاری تور نمایشگاه‌ های داخلی و خارجی امکان بازاریابی حرفه ای محصولات، خدمات و کسب ‌و کارشما به راحتی وجود دارد. اگرچه می توان با استفاده از فناوری پیشرفته روز و فضای مجازی بازاریابی کسب ‌و کار خو را بهبود بخشید ،اما نمی توان از مزایای بی شمار برگزاری تورهای نمایشگاهی غافل شد. در ادامه با برخی از مهمترین مزایای حضور در نمایشگاه‌ های داخلی و خارجی آشنا می شویم:

جذب بازار هدف

از آن جایی که معمولا نمایشگاه‌ها از بازارهای پرسود و بسیار هدفمند استقبال می کنند، محیطی کاملا حرفه ای را برای حضور علاقه مندان فراهم می کنند. شاید این رویداد یک اتفاق چند روزه باشد ولی تعداد زیادی از مشتریان واقعی را برای دیدن محصولات و خدمات شما به محل نمایشگاه می آورد. بنابراین برگزاری نمایشگاه ها بهترین فرصت برای تبلیغ محصول شماست.

جذب مخاطبان جدید

بازارهای فعال و هدفمند به شدت از ارائه محصولات جدید استقبال می کنند. یکی از مزایای حضور در نمایشگاه های داخلی و خارجی آشنایی مخاطبان با جدیدترین محصولات شماست.  مخاطبان به دنبال کسب اطلاعات دقیق درباره محصولات و خدمات جدید می باشند. به همین جهت حضور در تورهای نمایشگاهی، فرصتی عالی برای معرفی جدیدترین و توسعه یافته ترین محصولات می باشد.

برقراری روابط تجاری

مهمترین مزیت حضور در نمایشگاه‌ های داخلی و خارجی فرصت آشنایی با مشتریان جدید می باشد.  ایجاد  ارتباط مستقیم با مشتریان می تواند یک رابطه دوسویه بین مشتری و تولید کننده برقرار کند. شما به آسانی امکان توضیح محصولات جدید و طرح های آینده خود را برای مشتری دارید. تبلیغات محصول از طرف مشتریان یکی از بهترین روش های تبلیغاتی است که می تواند به توسعه کسب و کار شما در آینده منجر شود.

افزایش جذب مشتری و فروش

برقراری ارتباطات جدید با مشتریان راهی برای جذب مشتریان بیشتر می باشد. از همین طریق می توانید با پتانسیل ایجاد بازار جدید آشنا شده و یا نیاز به یک محصول را شناسایی نمایید.

ارزان ترین شبکه تبلیغاتی

برگزاری نمایشگاه های داخلی و بین المللی، اقتصادی ترین راه برای تبلیغ محصولات و خدمات می باشد. رزرو یک غرفه در نمایشگاه مقرون ‌به ‌صرفه ترین روش بازاریابی محصول و برند شما می باشد. در واقع حضور در نمایشگاه راهی ساده و ارزان برای تبلیغات است.

تبلیغات و بازاریابی دائمی

جذب مشتری در نمایشگاه به بازاریابی دائمی شما منجر می شود. با توضیح محصول، پخش بروشورها و تبلیغ محصولات، اطلاعات و آگاهی دقیقی در اختیار مشتریان و بازدیدکنندگان قرار می گیرد که این آگاهی موجب حفظ رابطه دائمی با مشتری می شود.

فروش مستقیم

مهم‌ترین کاربرد نمایشگاه های داخلی و بین المللی فروش مستقیم محصولات می باشد. فروش مستقیم آسان ترین روش فروش می باشد که مشکلات فروش اینترنتی را ندارد و امکان تعامل با مشتری را برای فروش بالاتر به وجود می آورد.

نقش نمایشگاه‌‌ها در فروش بالا

برگزاری نمایشگاه‌ های داخلی و خارجی نقش مهمی در توسعه و رونق اقتصادی کسب ‌و کارها دارد. اهمیت دیگری که برگزاری نمایشگاه ها دارند، کمک به معرفی و تبلیغ ارزان محصول است. در ادامه به نقش نمایشگاه ها می پردازیم:

نقش نمایشگاه‌ها در توسعه اقتصادی

بسیاری از شرکت‌ها و تولیدکنندگان به منظور تبلیغات مستقیم درنمایشگاه ها حضور پیدا می کنند. چرا که در میان ابزارهای بازاریابی، نمایشگاه‌ها بیشترین نقش را در توسعه و رونق اقتصادی بازی می کنند. حضوردرنمایشگاه‌ های داخلی وخارجی موجب توسعه روابط با مخاطبان، همکاری با شرکای تجاری و بهبود روابط اقتصادی می گردد. با برگزاری نمایشگاه‌ها بازارهای آزمایشی برای معرفی وتبلیغ محصولات جدید پدید می آید که به عنوان ابزار تحقیق و توسعه مورد استفاده قرار می گیرد.

از طرفی برگزاری نمایشگاه ها موجب افزایش آگاهی بازار مخاطب نسبت به محصولات و تحلیل و آنالیز بازارمی شود. حتی شرکت‌های رقیب با حضور در نمایشگاه ها می توانند از وضعیت بازار وعملکرد رقبا اطلاع پیدا کرده و راهکارهای بهتری در برنامه ریزی راهبردی خود داشته باشند.

نقش کلان اقتصادی

با برگزاری نمایشگاه‌ها می توان به رشد اقتصادی منطقه ای که نمایشگاه در آن برگزارمی شود، کمک کرد. تمامی بازارهای موازی همانند صنعت گردشگری، شرکت‌های حمل‌ و نقل و شرکت‌های خدماتی نمایشگاهی از برگزاری نمایشگاه بهره مند می شوند. درمراکز عمده نمایشگاه‌های بین‌المللی گردش مالی پنج تا هفت برابری نصیب سازمان دهنده نمایشگاه میشود. درنتیجه، نمایشگاه‌ها موجب اشتغال زایی و رشد اقتصاد کلان می گردد.

ثبت نام در نمایشگاه

کلیه حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به شرکت راش آیین اطلس غرب می باشد

Powered by rhtp.co.ir