چرا شرکت راگ

شرکت بازرگانی راش آئین اطلس غرب با هدف ارائه خدمات تخصصی مشاوره بازرگانی، واردات و صادرات کالا به روسیه و کشورهای حوزه اوراسیا تاسیس شد. در همین راستا این شرکت در سال ۲۰۱۷ فعالیت رسمی شرکت لئوپارد را در کشور روسیه با ثبت دفتر رسمی در سنت پترزبورگ آغاز کرد تا راهی هموار برای تجار و بازرگانان در جهت انجام فعالیتهای تجاری بین ایران و روسیه باشد.

امکان ثبت شرکت و سرمایه گذاری در کشور روسیه، نقل و انتقالات مالی و پوشش نیاز مشتریان با حداقل ریسک تجاری مهمترین فعالیت شرکت راش آیین اطلس غرب است.

درباره ما

RAAG

انجام هر گونه فعالیت تجاری اعم از صادرات و واردات خشکبار، مواد غذایی، چوب، صنایع دستی، فناوری دیجیتال و …. همچنین مشاوره مالی و بازرگانی با هدف گسترش روابط تجاری با تجار ایرانی و روسی با رویکرد افزایش صادرات سرلوحه فعالیت های ماست. شرکت راش آیین اطلس غرب با وجود تجربیات ارزشمند قبلی در طول سالها فعالیت تجاری می تواند راهی آسان و مطمئن برای انجام هرگونه فعالیت اقتصادی و تجاری شما باشد. برای ثبت شرکت در روسیه، صادرات و واردات با روسیه، مشاوره بازرگانی، مالی و اطلاع از قوانین کشور روسیه، اخذ ویزا و اقامت در روسیه و یا هر نوع فعالیتی که می توانید در این کشور انجام دهید، با مشاوران و متخصصان شرکت ما در تماس باشید.

ما با رعایت و اشراف کامل بر قوانین روسیه مناسبترین راهکارها را در جهت حفظ منافع شرکای تجاری ارائه می دهیم.

    همراه شما هستیم

    راه های ارتباطی با ما

    برای ثبت سفارش یا خرید کالا و یا استفاده از خدمات گسترده و متنوع شرکت راگ می توانید از طریق شماره تلفن های زیر با ما در تماس باشید و یا از طریق پرکردن فرم روبرو درخواست خود را ثبت کنید. کارشناسان ما در اسرع وقت با شما تماس می گیرند.