خرید عمده کشمش آفتابی

به دلیل خواص و کاربرد این محصول با ارزش غذایی بالا در طبخ انواع غذاها، خرید عمده کشمش آفتابی متقاضیان زیادی دارد و صادرات آن به کشورهای دیگر مورد استقبال فراوانی از طرف بازرگانان و صادرکنندگان قرار گرفته است. اگر شما نیز قصد خرید کشمش پلویی آفتابی درجه یک را دارید، می توانید از طریق سایت راگ سفارش خود را به صورت حضوری و آنلاین ثبت کنید. برای ثبت سفارش آنلاین می توانید از طریق همین صفحه اقدام نمایید.

این ماده غذایی ارزشمند و کاملا ارگانیک بدون افزودن مواد شیمیایی با تابش مستقیم نور آفتاب تهیه می شود. برای خرید مرغوب ترین کشمش آفتابی پلویی به صورت عمده می توانید با تامین کنندگان حرفه ای سایت راگ تماس بگیرید. برای خرید عمده کشمش کافیست با کارشناسان ما تماس بگیرید و یا سفارش خود را به صورت آنلاین از طریق سایت راگ ثبت کنید.

خرید کشمش آفتابی پلویی

بسیاری از صنایع غذایی و دارویی از متقاضیان خرید کشمش آفتابی هستند. خرید این محصول به دلیل کاربرد فراوان در صنایع مختلف از رونق خوبی برخوردار است. تولید کشمش آفتابی در شهرهای مختلف کشور انجام می شود اما بهترین نوع این محصول در شهرهای تاکستان و ملایر تولید می شود. اگر قصد خرید کشمش آفتابی عمده را دارید توصیه می شود مرغوب ترین نوع این محصول را از مراکز معتبری هچون شرکت بازرگانی راگ تهیه کنید. خرید عمده کشمش آفتابی با کیفیت یکی از مزایای انتخاب شرکت راگ است. کیفیت بالا، دسترسی به تولیدکنندگان برتر کشور و قمیت مناسب تنها بخشی از مزیت های خرید از راگ می باشد.

خرید کشمش آفتابی درجه یک

روند تولید کشمش آفتابی ساده و کم هزینه است، فقط کافیست انگور را پس از چیدن بر روی زمین پهن کنید تا نور آفتاب آنها را در طول دو هفته تبدیل به کشمش آفتابی کند! این نوع کشمش با توجه به طعم خوب و قیمت مناسبی که دارد، متقاضیان زیادی را جذب خود می کند. بنابراین از بازار مناسبی هم در داخل کشور و هم در سایر کشورها برخوردار است.

 

تولید این محصول ارگانیک و بدون مواد افزودنی است که همین امر باعث می شود تا تقاضای مصرف آن بیشتر باشد. هرچه انگور انتخاب شده برای تولید کشمش باکیفیت تر باشد و هنگام خشک شده موارد بهداشتی و محیطی رعایت شود، کشمش بهتری بدست می آید. شرکت راگ با تهیه مرغوب ترین کشمش آفتابی شما را در خرید عمده کشمش آفتابی درجه یک یاری می کند. برای استعلام قیمت می توانید مستقیما با کارشناسان شرکت تماس بگیرید.

خرید کشمش آفتابی پلویی
خرید کشمش آفتابی پلویی

خرید کشمش آفتابی کیلویی

بسیاری از مغازه داران و خرده فروشان به دنبال خرید کشمش آفتابی کیلویی هستند. زیرا خرید عمده کشمش آفتابی برای این دسته از افراد به صرفه و اقتصادی نباشد. بر همین اساس ترجیح می دهند که این محصول را به صورت کیلویی تهیه کنند شرکت راگ با ارائه بهترین نوع این محصول دست شما را در خرید عمده کشمش آفتابی باز می گذارد تا به هر مقدار که نیاز دارید، خرید خود را سفارش دهید.

خرید کشمش آفتابی پلویی ارزان

متقاضیان خرید عمده کشمش آفتابی ارزان قیمت در هنگام خرید باید به عواملی که بر قیمت این محصول تاثیرگذار هستند، توجه کنند. نوع و کیفیت محصول، زمان خرید با توجه به فصل برداشت، میزان و حجم سفارش، نرخ تورم و … از جمله مهمترین عوامل تاثیرگذار بر قیمت این محصول هستند. با توجه به تمامی این فاکتورها می توانید ارزان ترین اما باکیفیت ترین کشمش آفتابی را تهیه کنید. به طور مثال اگر در فصل عرضه این محصول اقدام به خرید کینأ، قطعا با توجه به میزان تولید راحت تر می توانید محصولی با قیمت مناسب خریداری نمایید. شرکت راگ با ارائه ارزان ترین کشمش پلویی آفتابی انتخاب مناسبی برای خرید کشمش آفتابی فله ای عمده می باشد.

خرید کشمش آفتابی درجه یک

روند تولید کشمش آفتابی ساده و کم هزینه است، فقط کافیست انگور را پس از چیدن بر روی زمین پهن کنید تا نور آفتاب آنها را در طول دو هفته تبدیل به کشمش آفتابی کند! این نوع کشمش با توجه به طعم خوب و قیمت مناسبی که دارد، متقاضیان زیادی را جذب خود می کند. بنابراین از بازار مناسبی هم در داخل کشور و هم در سایر کشورها برخوردار است.

 

تولید این محصول ارگانیک و بدون مواد افزودنی است که همین امر باعث می شود تا تقاضای مصرف آن بیشتر باشد. هرچه انگور انتخاب شده برای تولید کشمش باکیفیت تر باشد و هنگام خشک شده موارد بهداشتی و محیطی رعایت شود، کشمش بهتری بدست می آید. شرکت راگ با تهیه مرغوب ترین کشمش آفتابی شما را در خرید عمده کشمش آفتابی درجه یک یاری می کند. برای استعلام قیمت می توانید مستقیما با کارشناسان شرکت تماس بگیرید.

صادرات کشمش پلویی آفتابی

انگور یکی از میوه های پر خاصیت است که حجم بالایی از آن در کشور ما تولید و به بازارهای جهانی ارسال می شود. از این میوه فرآورده های مختلفی بدست می آید که کشمش مهمترین آنها برای صادرات است! این محصول پرطرفدار در انواع متنوعی تولید می شود که نوع پلویی آفتابی یکی از معروف ترین آنهاست که در تمامی فصول سال متقاضی دارد. به نحوی که صادرات کشمش پلویی آفتابی از طرف  کشورهای مختلفی خریداری می شود. معمولا کشمش پلویی آفتابی به رنگ قهوه ای است که نوع بی دانه آن طرفداران بیشتری دارد که به همین دلیل قیمت بی دانه آن نسبت به نوع دانه دار آن گران تر است. هر ساله مازاد تولید این محصول برای ارسال و صادرات به سایر کشورها آماده می شود.

قیمت کشمش آفتابی پلویی

برای بسیاری از خریداران، مهمترین مساله بعد از کیفیت محصول، قیمت کشمش پلویی آفتابی می باشد. این کشمش در رنگ های سرخ، قرمز یا سیاه به بازار عرضه می شود که در صنایع مختلف غذایی مانند تولید شیره کشمش، تهیه الکل صنعتی و … کاربرد دارد. با توجه به نوع و کیفیت کشمش آفتابی و محل تولید از قیمت های متنوعی برخوردار است. بهترین کشمش آفتابی پلویی، تولید تاکستان قزوین و ملایر همدان است که به دلیل کیفیت بالا با قیمتی های بیشتری به فروش می رسد.

 

فروش عمده کشمش آفتابی بدون تیزاب با قیمت مناسب به بازار عرضه می شود. جهت استعلام قیمت کشمش آفتابی می توانید با کارشناسان شرکت راگ تماس بگیرید.

خرید کشمش آفتابی پلویی

قیمت عمده کشمش آفتابی

قیمت عمده کشمش آفتابی بستگی به عوامل متعددی همچون نوع و کیفیت محصول، میزان عرضه و تقاضا، نرخ تورم، نوسانات نرخ ارز، نوع و بسته بندی و غیره دارد. اما در هنگام خرید عمده کشمش آفتابی می توانید با شرکت راش آیین اطلس غرب تماس بگیرید تا با کمترین قیمت و هزینه باکیفیت ترین را تهیه کنید. حذف واسطه‌ها، همکاری با کشاورزان و تولید کنندگان همچنین نوع بسته بندی اقتصادی از مواردی است که شرکت راگ آنها را در صادرات کشمش پلویی آفتابی فله لحاظ کرده تا باکیفیت ترین و ارزان ترین کشمش را تهیه و توزیع کند. معمولا این کالا برای صادرات در کارتن با وزن های مخصوص بسته بندی می شود.

قیمت کشمش آفتابی فله ای

اکثر افرادی که قصد خرید عمده دارند، به دنبال اطلاع از قیمت کشمش آفتابی فله ای هستند. معمولا نوع و کیفیت این محصول مهمترین فاکتور موثر بر قیمت کشمش آفتابی فله می باشد. اما به طور کلی نوع فله ای ارزانتر از نوع بسته بندی می باشد. زیرا بسته بندی هزینه جداگانه ای دارد که در قیمت تمام شده محصول تاثیرگذار است. هر چه بسته بندی شکیل تر باشد، از قیمت بالاتری نیز برخوردار است. چنانچه قصد خرید عمده کشمش آفتابی را دارید، حتما به این نکته توجه کنید. برای صادرات کشمش آفتابی باید محصول بسته بندی استاندارد و مناسب داشته باشد.  

قیمت کشمش پلویی آفتابی کیلویی

به دلیل عوامل متعددی که بر قیمت کشمش پلویی آفتابی کیلویی موثر هستند، نمی توان در تمام طول سال قیمت ثابتی برای این محصول مطرح کرد. بلکه با توجه به فاکتورهای مختلفی قیمت ها در نوسان هستند. بنابراین می توانید هنگام خرید عمده کشمش آفتابی برای استعلام قیمت آن با کارشناسان راگ تماس بگیرید.

قیمت کشمش آفتابی بسته بندی

کشمش پلوئی در رنگ های تیره و روشن به بازار عرضه می شوند که برای فروش داخلی در کارتن های ۵ و ۹  کیلویی می باشد. در واقع وزن خالص آنها به ترتیب ۴/۵ کیلو و ۸/۵ کیلو می باشد. اما برای صادرات کشمش پلویی آفتابی بسته بندی های مخصوص در نظر گرفته می شود که در کارتن‌های ۵ و ۱۰ کیلویی با وزن خالص ۵ و ۱۰ کیلو به مشتری ارائه می شود. قطعا قیمت کشمش آفتابی بسته بندی گران تر از نوع فله ای است، علی الخصوص که بسته بندی صادراتی باشد. با این حال می توانید جهت خرید عمده کشمش آفتابی پلویی مرغوب و استعلام قیمت با ما در ارتباط باشید.

لیست قیمت کشمش آفتابی​

نوع کشمش قیمت تناژ (تومان)
کشمش پلویی آفتابی تاکستان ۱۳۵/۰۰۰
کشمش تیزابی ملایر از ۱۲۵/۰۰۰ تا ۱۳۰/۰۰۰
کشمش طلایی ملکان از ۱۳۰/۰۰۰ تا ۱۳۷/۰۰۰
کشمش طلایی ملایر ۱۳۰/۰۰۰
کشمش سبز قلمی کاشمر ۱۱۲/۰۰۰

قیمت ارزان کشمش آفتابی

شرکت بازرگانی راگ با تولیدکنندگان کشمش آفتابی در تاکستان قزوین که یکی از برترین تولیدکنندگان کشمش ایران هستند، طرف قرارداد می باشد! بنابراین می توانید با خیالی آسوده مرغوب ترین کشمش آفتابی پلویی را با قیمت مناسب و کیفیت اعلا سفارش دهید. جهت استعلام قیمت خرید و فروش انواع کشمش و دریافت مشاوره رایگان می توانید با تیم تخصصی ما در تماس باشید.

 

در حال حاضر قیمت خرید عمده کشمش آفتابی در راگ به صورت رقابتی می باشد که برای صادرات کشمش آفتابی در کارتن های ۵ و ۱۰ کیلویی و جهت فروش داخلی در کارتن های ۵ و ۹ کیلویی به مشتریان ارائه می شود. فقط کافیست با یک تماس تلفنی از قیمت ارزان کشمش آفتابی مطلع شوید.

فروش کشمش آفتابی پلویی

فروش کشمش پلویی آفتابی ارزان و با کیفیت، به روش های تلفنی، حضوری و اینترنتی انجام می شود.  اگر قصد خرید حضوری کشمش آفتابی را دارید، می توانید به شرکت راش آیین اطلس غرب مراجعه کنید. اما برای خرید اینترنتی انواع کشمش افیست سفارش خود را در سایت ثبت کنید تا کارشناسان ما در اسرع وقت با شما تماس بگیرند. حتی می توانید با یک تلفن نیز خرید خود را به راحتی انجام دهید.

 

محصول را اینترنتی سفارش دهید. امروزه به دلیل صرفه جویی در وقت و هزینه اکثر افراد خرید خود را به صورت اینترنتی و تلفنی انجام می دهند. به همین علت فروش کشمش آفتابی عمده به صورت اینترنتی بسیار رواج دارد. شما می توانید جهت خرید عمده کشمش آفتابی از راگ هر یک از این روش ها را استفاده کنید.

فروش عمده کشمش آفتابی پلویی

از آنجایی که حجم تقاضا برای خرید عمده کشمش آفتابی پلویی بالاست، شرکت های زیادی سعی می کنند تا با بسته بندی مناسب در زمینه فروش این محصول با ارزش و پرطرفدار فعالیت کنند. کیفیت و نوع بسته بندی در صادرات کشمش پلویی آفتابی بسیار تاثیرگذار است. به همین جهت فروش و استعلام قیمت جهانی کشمش پلویی برای صادرات به موارد مختلفی بستگی دارد. هر چه کیفیت این محصول بالاتر باشد، با تقاضای بیشتری مواجه است. بنابراین برای دستیابی به بازارهای جهانی و فروش عمده کشمش پلویی باید به مواردی مانند کیفیت، میزان تقاضا، حجم تولید، قیمت، نرخ تورم و نوسانات ارزی توجه کرد.

 

در حال حاضر فروش محصولات غذایی به صورت آنلاین نیز انجام می شود که می تواند در کاهش صرف هزینه ها موثر باشد. فروش عمده کشمش آفتابی پلویی نیز به صورت اینترنتی از سایت راگ امکان پذیر است.

خرید کشمش آفتابی از راگ

شرکت بازرگانی راش آیین اطلس غرب با ارائه بهترین محصولات با قیمت مناسب از برترین تولید کنندگان کشور، راهی مناسب برای خرید عمده کشمش آفتابی پلویی مرغوب است. کشمش آفتابی ملایر و تاکستان بهترین نوع کشمش آفتابی هستند که طرفداران زیادی دارند. همچنین این محصول جهت صادرات کشمش آفتابی به سایر کشورها نیز انتخاب مناسبی است. برای خرید این محصول می توانید با کارشناسان ما تماس بگیرید و یا به صورت آنلاین سفارش خود را ثبت کنید.

خرید کشمش آفتابی پلویی

کیفیت کشمش آفتابی

در ایران مناطق زیادی هستند که در زمینه تولید کشمش آفتابی فعالیت می کنند اما تاکستان قزوین و ملایر همدان بیشترین حجم تولید این محصول (دو سوم تولید کشور) را از آن خود کرده اند. برای تولید کشمش آفتابی، انگور را در شهریور ماه می چینند، سپس بر روی زمین پهن می کنند تا نور آفتاب آن را به تدریج طی دو الی سه هفته خشک کرده و  تبدیل به کشمش کند.

 

منطقه تاکستان استان قزوین بهترین و گران ترین کشمش آفتابی را تولید می کند. نوع بی دانه یا بی هسته این محصول در لیست پرفروش ترین های این محصول قرار می گیرد که علاوه بر فروش داخلی  جهت صادرات نیز خریداری می شود. محصولات راگ مرغوب، بدون حشره، خرابی و کپک زدگی است! روند تولید کشمش‌ این است که بعد از خشک شدن در کارخانه به صورت اتوماتیک شسته شده و سپس سورت و بسته‌بندی می شوند. در نهایت کشمش آفتابی آماده شده در اندازه های ریز و درشت جدا و بسته‌بندی می‌گردد. برای خرید عمده کشمش آفتابی باکیفیت با ما در تماس باشید.

انواع کشمش پلویی آفتابی

کشمش در انواع مختلفی تولید می شود که تیزابی روشن، تیزابی خرمایی، پلویی آفتابی، سبز قلمی، سایه خشک و کشمش گلدن تقسیم می شود. اما کشمش پلویی در دو نوع آفتابی و تیزابی تهیه می شود که از لحاظ مواد افزودنی، نوع آفتابی ارگانیک و سالم تر است. صادرات کشمش پلویی آفتابی یا خرید عمده کشمش آفتابی به جهت خاصیت ارگانیکی که دارد، بهتر از نوع تیزابی آن می باشد. بنابراین در هنگام خرید به این نکته توجه کنید تا بهترین نوع آن را تهیه کنید.

قیمت کشمش بیدانه آفتابی

کشمش پلویی بی دانه با ظاهر زیباتر طرفداران زیادی دارد که در طبخ غذاها، سالاد و کیک و شیرینی استفاده می شود. کشمش بیدانه آفتابی در کیفیت های مختلفی وارد بازار می شود و هر چه درجه کیفیت این محصول بالاتر باشد قیمت کشمش بیدانه آفتابی نیز افزایش پیدا می کند. همچنین قیمت انگور بیدانه به دلیل پرطرفدار بودن نسبت به دیگر انواع این محصول بیشتر است که می تواند در افزایش قیمت آن موثر باشد. نرم و گوشتی بودن بیدانه آفتابی یکی دیگر از فاکتورهای مهم در تعیین قیمت بهترین کشمش پلویی صادراتی است. از عوامل تعیین کننده قیمت بیدانه آفتابی می توان به نداشتن ضایعات، اندازه دانه کشمش آفتابی، رنگ و طعم اشاره کرد. برای استعلام قیمت کشمش آفتابی خشک و قیمت کشمش آفتابی ملایر می توانید با کارشناسان ما تماس بگیرید.

 

قیمت کشمش آفتابی عمده درجه یک نیز با توجه به حذف واسطه ها در راگ بسیار اقتصادی تر از بازار می باشد. بنابراین برای خرید عمده کشمش آفتابی پلویی می توانید از راهنمایی های کارشناسان شرکت راش آیین اطلس غرب استفاده کنید.

صادرات کشمش پلویی آفتابی با راگ

برای خرید عمده کشمش آفتابی با کیفیت می توانید به صورت حضوری یا آنلاین از طریق سایت راگ اقدام کنید. شما با ثبت سفارش در سایت به راحتی امکان خرید کشمش پلویی درجه یک را با قیمت مناسب و اقتصادی خواهید داشت. صادرات کشمش پلویی به عراق به عنوان یکی از خریداران عمده بسیار رونق دارد. همچنین این محصول غذایی پر طرفدار به کشورهای روسیه، اوکراین،  امارات، آلمان، مصر، کانادا، پاکستان، ترکیه، عمان، افغانستان، اسپانیا و کویت صادر می شود که ایران سهم بزرگی در صادرات این کالا دارد. برای صادرات کشمش به روسیه و کشورهای حوزه اوراسیا می توانید از راهنمایی کارشناسان راگ استفاده کنید.

 

شرکت بازرگانی راش آیین اطلس غرب (شرکت راگ) به عنوان شرکتی بازرگانی توانایی ارتباط با تولیدکنندگان عمده را دارد! بنابراین می توانید با مراجعه به شرکت صادرات کشمش پلویی آفتابی (راگ) را با بالاترین کیفیت و کمترین قیمت تهیه کنید.

    همراه شما هستیم

    راه های ارتباطی با ما

    برای ثبت سفارش یا خرید کالا و یا استفاده از خدمات گسترده و متنوع شرکت راش آیین می توانید از طریق شماره تلفن های زیر با ما در تماس باشید و یا از طریق پرکردن فرم روبرو درخواست خود را ثبت کنید. کارشناسان ما در اسرع وقت با شما تماس می گیرند.