خرید عمده عدس

در کشور ایران، عدس به صورت سالانه در انواع مختلفی کشت می شود که پایان فصل تابستان زمان برداشت آن است. بیشترین سطح زیرکشت مزارع کشور مربوط به دو نوع عدس سبز و قرمز می باشد که در بازارهای داخلی طرفداران بسیاری دارد. از آنجایی که میزان محصول برداشت شده کفاف مصرف داخلی را نمی دهد، بنابراین شرکت های بازرگانی مختلفی در زمینه واردات عدس فعالیت می کنند. این شرکت ها با خرید عمده عدس، انواع عدس را با قیمت های مختلفی به بازار عرضه می کنند. یکی از بهترین روش ها برای خرید فله ای عدس سبز سفارش آنلاین است تا با قیمت تمام شده ارزان تری بدست تان برسد.

خرید آنلاین عدس به صورت عمده

از آنجایی که تولیدات عدس ایرانی پاسخگوی بازار مصرف عدس داخلی نیست، برای تنظیم عرضه و تقاضا نیازمند واردات عدس از سایر کشورها هستیم. شرکت های بازرگانی که در این حوزه فعالیت می کنند، اقدام به خرید و واردات عدس از کشورهای دیگر می نمایند. واردکنندگان این محصول را به صورت آنلاین و حضوری به فروش می رسانند و در اختیار مصرف کننده قرار می دهند. خرید آنلاین عدس موجب صرفه جویی در وقت و زمان شده و دسترسی آسان به فروشندگان سراسر کشور را فراهم می کند. بنابراین برای خرید عمده عدس می توانید از طریق بهترین تامین کنندگان عدس اقدام کنید.

خرید عمده عدس با کمترین قیمت از بهترین تامین کنندگان

از آنجایی که عدس یکی از حبوبات پرمصرف است نیاز به واردات عدس همچنان احساس می شود. ادارات بازرگانی دولتی با اعطای مجوز واردات عدس خارجی می توانند کمبود عدس مصرفی کشور را جبران کنند. شرکت های بازرگانی که در حوزه صادرات و واردات مواد غذایی فعالیت می کنند، با خرید عمده از تامین کنندگان و پخش و توزیع آنها نقش بزرگی در تامین محصولات غذایی دارند. اگر به دنبال مرجعی برای خرید عمده عدس خارجی مرغوب هستید، شرکت راگ (راش آیین اطلس غرب) می تواند با بهترین تامین کنندگان عدس ارتباط برقرار کرده و ارزان ترین و با کیفیت ترین عدس را در اختیارتان قرار دهد.

فروش عمده عدس

به دلیل خواص عدس و فواید آن یکی از انواع حبوبات است که در پخت غذاهای متنوع به کار می رود. از همین رو تقاضای زیادی برای خرید عدس در بازارهای داخلی وجود دارد. این محصول خوش خوراک در انواع زرد، سبز، قرمز، سیاه و غیره موجود است که برخی از آنها پرفروش تر از انواع دیگر است. کیفیت عدس که شامل رنگ، اندازه و میزان پخت آن می باشد در فروش آنلاین عدس تاثیرگذار است. هر چه عدس یکدست و خوش رنگ تر باشد و زمان کمتری برای پخت نیاز داشته باشد، قیمت بالاتری دارد!

قیمت عمده عدس

قطعا یکی از مواردی که در خرید عمده عدس تاثیرگذار می باشد، قیمت است. عوامل مختلفی بر روی قیمت عمده عدس موثر هستند که برخی از مهمترین آنها شامل هزینه کاشت عدس، هزینه حمل و نقل، نگهداری، نیروی انسانی و … می باشد. هر چه هزینه تولیدی بالاتر باشد، قیمت نهایی نیز افزایش می یابد. یکی دیگر از فاکتورهای تاثیرگذار بر نرخ فروش عدس، میزان تقاضاست. در مواردی که با کمبود عرضه مواجه باشیم، قیمت رو به افزایش می رود. با این حال برای استعلام قیمت عمده عدس می توانید با کارشناسان راگ تماس بگیرید.

واردات عدس
واردات عدس

قیمت عمده عدس ایرانی

یکی از محصولاتی که در شمال غرب کشور به وفور کشت می شود، عدس ایرانی است. استان های آذربایجان، ایلام و لرستان از جمله مناطقی هستند که به تولید عدس دیمی و آبی مشغولند. با توجه به کیفیت عدس ایرانی، قیمت آن نیز افزایش یا کاهش می یابد. اگر به ظاهر عدس ایرانی دقت کنید، متوجه می شوید که علت گرانتر بودن عدس خارجی چیست! معمولا عدس های خارجی یکدست تر و خوشرنگ تر هستند. اما نکته مهم دیگر این است که طعم عدس ایرانی بسیار مطلوب تر از نوع خارجی آن می باشد.
با این که انواع عدس سبز و دال عدس به صورت پراکنده در شهرهای مختلف کشور تولید می شود اما نیاز اصلی بازار به صورت وارداتی تامین می گردد. به طور کلی قیمت عدس ایرانی به دلیل کیفیت و هزینه حمل و نقل پایین تر، اقتصادی تر می باشد. شما می توانید جهت خرید عمده عدس ایرانی با قیمت مناسب و کیفیت بالا با ما در تماس باشید.

قیمت عدس درشت

اندازه عدس و تو پر بودن عدس در قیمت گذاری آن موثر است. عدس درشت و عدس های گوشتی بیشتر برای طبخ با برنج کاربرد دارند اما عدس ریز برای پخت انواع سوپ عدس کاربرد دارد. مصرف کنندگان با توجه به نوع مصرف خود، عدس درشت یا عدس ریز را سفارش می دهند. قیمت عدس درشت با توجه به نوع بسته بندی عدس نیز متغیر است. عدس در بسته بندی های با کیفیت و یا برندهای معروف از قیمت بالاتری برخوردار است. بسته بندی عدس در راگ در اندازه های مختلف بسته به نیاز مشتری قابل سفارش است!

قیمت عدس سبز ایرانی عمده

عدس سبز ایرانی یکی از محصولات پرفروش از خانواده حبوبات است که در اندازه های مختلف درشت، متوسط و ریز به بازار ارائه می شود. از آنجایی که تقاضا برای خرید عدس سبز ریز بیشتر است، از قیمت بالاتری نیز برخوردار می باشد. اگر عدس سبز وارداتی باشد به دلیل نوسانات نرخ ارز و افزایش آن قیمت بالاتری دارد. عوامل موثر بر قیمت عدس عبارتند از:
نوسانات ارزی
میزان تقاضا
میزان سالانه صادارت و واردات عدس
سطح زیر کشت و میزان تولید محصول
دال عدس

عدس

قیمت عدس خارجی

یکی از پرفروش ترین انواع عدس خارجی، عدس کانادایی است که دارای ظاهری تمیز و یکدست می باشد. معمولا قیمت عدس خارجی با توجه به هزینه حمل و نقل و همچنین حجم واردات و تقاضای بازار گرانتر از نوع داخلی است. اگر واردات عدس از روسیه صورت گیرد، قیمت ارزانتری از نوع کانادایی خود دارد. هزینه حمل و نقل از روسیه به دلیل نزدیکی مسافت کمتر از کانادا می باشد که همین موضوع قیمت نهایی را برای خرید عمده عدس کاهش می دهد.
قیمت عدس عمده خارجی
دولت با ارائه مجوزهای لازم و تخصیص ارز دولتی برای واردات عدس به حفظ توازن بازار کمک می کند. بنابراین افزایش نرخ ارز تاثیر مستقیم بر قیمت عدس عمده خارجی دارد. هزینه هایی مانند حمل و نقل، نگهداری و انبارداری و واسطه گری نیز از عوامل مهم در تعیین قیمت عدس خارجی هستند. ما در راگ سعی داریم تا با ارتباط بین فروشندگان و خریداران عمده، ارزان ترین قیمت عدس خارجی را فراهم کنیم.

دال عدس
عدس

واردات عمده عدس

واردات عدس به عنوان یکی از منابع غذایی پرمصرف در کشور امری ضروری است. عدس (Lentil) یکی از حبوبات پرمصرف و منبع غنی پروتئین است که در بسیاری از جوامع در طبخ انواع غذاها استفاده می شود. این دانه محبوب در انواع مختلف کشت می شود و در مقایسه با سایر حبوبات، انواع عدس میزان تقاضای بیشتری در جهان و همچنین بازارهای داخلی دارد. نوع عدس سبز و قرمز با بیشترین تقاضا در بین مصرف کنندگان ایرانی مواجه است. بر همین اساس ایران برای تامین بازار داخلی نیاز به واردات عدس از کشورهای روسیه، ترکیه، افغانستان، پاکستان، امارات، کانادا و … دارد.

صادرات عمده عدس

عمده صادرات عدس مختص کشور کانادا می باشد که ۵۰ درصد از سهم بازار جهانی را در اختیار دارد! آمریکا، ترکیه، امارات و استرالیا از دیگر کشورهای صادرکننده عدس می باشند. با این که ترکیه رتبه دوم فروش این محصول را به کشورهای دیگر دارد اما بزرگترین وارد کننده عدس نیز می باشد. به این فرایند Re Export))می گویند. بنگلادش و امارات رتبه های بعدی در واردات عدس هستند. ایران نیز به خاطر شرایط کشت عدس صادر کننده این محصول است. چگونگی صادرات عدس از ایران نقطه قوتی برای بازرگانان داخلی است چرا که صادرات عدس ایرانی به کشورهای عراق و قطر صورت می گیرد و می تواند راهی برای توسعه فروش محصولات ایرانی و خرید عمده عدس باشد.

آشنایی با انواع عدس

معمولا عدس مصرفی خانوار ایرانی از نوع ایرانی است که کیفیت ظاهری بالایی ندارند اما خوش طعم تر هستند. عدس های وارداتی بیشتر به رنگ سبزند و از کانادا و روسیه وارد ایران می شوند. در بازارهای داخلی کشور می توانید انواع عدس را طبق لیست زیر ببینید:

انواع عدس

معروف ترین برند های عدس خارجی، ساسکن و سیمسون می باشند که واردکنندگان آن را به بازار ارائه می دهند. انواع دیگری از عدس های خارجی هستند که به اندازه عدس های ساسکن و سیمسون معروف نیستند!

مقایسه عدس ایرانی و خارجی

عدس خارجی و عدس ایرانی از چند جهت با یکدیگر متفاوتند. مهمترین موارد اختلاف از نظر قیمت، زمان پخت، شکل ظاهری، طعم، رنگ، آفات و یکدست بودن می باشد.

واردات عدس

زمان پخت

برتری عدس ایرانی در طعم و مزه آن است. اگر طعم غذا برایتان اولویت دارد بهتر است عدس ایرانی تهیه کنید. همچنین رنگ عدس سبز ایرانی نسبت به عدس خارجی، پررنگ تر است!

طعم عدس

طعم عدس

برتری عدس ایرانی در طعم و مزه آن است. اگر طعم غذا برایتان اولویت دارد بهتر است عدس ایرانی تهیه کنید. همچنین رنگ عدس سبز ایرانی نسبت به عدس خارجی، پررنگ تر است!
یکدست بودن عدس

یکدست بودن عدس

یکدست بودن عدس یکی از امتیازات این محصول است که موجب رضایت مشتریان می شود. بر همین اساس شرکت راگ سعی دارد تا با تهیه بهترین و یکدست ترین محصولات رضایت مشتریان و مصرف کنندگان را جهت خرید عمده عدس جلب کند.

آفات عدس چیست؟

عدس ایرانی در برابر آفت زدگی چندان مقاوم نیست و به مراقبت بیشتری نیاز دارد. بنابراین نوع عدس روسی و کانادایی از این حیث بسیار بهتر است. قیمت عدس یکی از مهمترین مواردی است که در فروش محصول و جذب خریدار موثر بوده و به طور مستقیم نقش اساسی در خرید عمده عدس دارد. قیمت عدس خارجی در بازار بالاتر از عدس ایرانی است اما اگر قصد خرید عدس خارجی مرغوب و ارزان قیمت را به صورت کیلویی و یا فله ای دارید، می توانید با کارشناسان شرکت راگ تماس بگیرید تا باکیفیت ترین و ارزانترین عدس خارجی را در اختیارتان قرار دهد.

خرید عمده عدس از راگ

یکی از ارکان برند سازی، ارائه باکیفیت ترین محصولات به بازار است. با خرید عمده عدس با کیفیت و درجه یک می توانید به راحتی بازارهای جهانی را بدست بگیرید. شرکت راش آیین اطلس غرب یکی از تامین کنندگان اصلی در جهت تامین عمده مواد غذایی برای صادرات و خرید عمده عدس و کلیه محصولاتی است که در منوی سایت دیده می شود. بنابراین می توانید به راحتی از طریق سایت و یا شماره تلفن های همین صفحه با ما در تماس باشید تا بهترین عدس را جهت خرید عدس عمده و یا صادرات تهیه کنید.

  همراه شما هستیم

  راه های ارتباطی با ما

  برای ثبت سفارش یا خرید کالا و یا استفاده از خدمات گسترده و متنوع شرکت راش آیین می توانید از طریق شماره تلفن های زیر با ما در تماس باشید و یا از طریق پرکردن فرم روبرو درخواست خود را ثبت کنید. کارشناسان ما در اسرع وقت با شما تماس می گیرند.

  ترخیص عدس از گمرک

  شرکت های بازرگانی متعددی به دلیل میزان تقاضای مصرف عدس در داخل کشور در زمینه واردات عدس فعالیت می کنند. عدس خارجی بعد از خریداری بسته بندی شده و توسط راه های زمینیو ریلی به مرزهای کشور وارد می شود. تعرفه گمرکی عدس ۰۷۱۳۴۰۰۰ می باشد که توسط کارشناسان شرکت بازرگانی از گمرک ترخیص شده و در دسترس مشتریان داخلی قرار می گیرد.

   

  شرکت راگ یکی از وارد کنندگان عدس به بازارهای داخلی کشور است که برای انواع عدس های وارداتی مجوزهای لازم بهداشتی را از جهاد کشاورزی دریافت کرده است. عدس خارجی وارداتی مراحل قرنطینه نباتی را طی کرده و تاییدیه سازمانهای ملی استاندارد، محیط زیست و حفظ نباتات را کسب کرده است! شرکت بازرگانی راش آیین اطلس غرب ارائه دهنده مشاوره جهت خرید عمده عدس، فروش عمده عدس و کلیه اقدامات مربوط به صادرات و واردات عدس، همچنین اخذ گواهی های لازم جهت ترخیص عدس و ثبت سفارش و امورات مربوط به ترخیص بار می باشد.

  واردات عدس
  واردات عدس

  فروش عمده عدس در راگ

  مصرف کنندگان و خریداران می توانند برای خرید عمده عدس با شرکت راگ تماس گرفته و با تامین کنندگان عمده عدس بدون واسطه و مستقیما ارتباط برقرار کنند. این شرکت با حذف واسطه ها راهی آسان، سریع و ارزان برای خرید انواع محصولات می باشد. با دسترسی مستقیم به بازارهای جهانی از جمله بازار روسیه، خریداران می توانند از قیمت روز عدس در انواع مختلف داخلی و خارجی اطلاع پیدا کنند.

   

  خریداران و فروشندگان می توانند با استفاده از خدمات آنلاین راگ با تمامی فعالان حوزه صادرات و واردات عدس تعامل داشته باشند. کشاورزان و تولید کنندگان نیز می توانند برای عرضه مستقیم محصولات خود از طریق راگ با خریداران عمده ارتباط بدون واسطه برقرار کنند! با استفاده از سایت راگ به بازار بزرگ عمده فروشی دسترسی پیدا می کنید تا با بهترین قیمت محصولات خود را خریداری کنید و یا به فروش برسانید.

  چرا ما

  چرا مشتریان راگ را انتخاب می کنند؟

  شرکت راش آیین اطلس غرب با سابقه ای درخشان یکی از فعالان اقتصادی کشور می باشد که با دارا بودن مجوز رسمی تمامی خدمات صفر تا صد صادرات، واردات، خدمات لجستیک و حمل کالا به روسیه و حوزه اوراسیا را در کمترین زمان انجام می دهد.