خرید عمده سویا

سویا به عنوان یکی از مواد غذایی پر مصرف در صنایع غذایی از اهمیت ویژه ای برخوردار است. به همین دلیل خرید عمده سویا برای خریداران عمده این دانه بسیار مهم است.
سویا به صورت عمده و فله ای به فروش می رسد که از مهم ترین انواع سویا فله می توان سویا گوشتی را نام برد. این سویا در صنایع غذایی و بسته بندی بسیار پرمصرف است. افزایش میزان تقاضا برای خرید سویا فله ای بازار فروش سویا را پررونق کرده است. شما می توانید این محصول را به صورت عمده یا فله ای تهیه کنید. خریداران عمده سویا نیز می توانند از طریق شرکت های بازرگانی معتبر اقدام به خرید عمده سویا نمایند.

خرید سویا عمده

واردات سویا و کنجاله آن به عنوان دو منبع مهم برای غنی سازی خوراک دام با تقاضای بالایی در کشور مواجه است. از آنجایی که تولید داخلی کفاف مصرف آن را نمی دهد، به همین جهت نیاز به واردات احساس می شود! شرکت های زیادی وجود دارند که از کشورهای مختلف حجم زیادی از این محصول را وارد کشور می کنند. به همین دلیل خرید عمده سویا از کشورهای خارجی توسط تولید کنندگان داخلی بسیار رایج است. کشورهای هند، برزیل و آرژانتین از جمله وارد کننده های عمده سویا به ایران هستند که در بین آنها حجم زیادی از سویا از کشور هند وارد ایران می شود. این نوع سویا از نظر کیفیت نسبت به نمونه وارد شده از کشورهای برزیل و آرژانتین از کیفیت پایین تری برخوردار است. در واقع هر چقدر کیفیت این محصول بالاتر باشد، قیمت عمده سویا بیشتر است.
خریداران سویا می ‌توانند از طریق ثبت سفارش در شرکت بازرگانی راش آیین اطلس غرب با تولیدکنندگان در ارتباط باشند. قوانین بازرگانی، نوسانات قیمت و تامین ارز مورد نیاز از عوامل تاثیرگذار بر خرید سویا عمده هستند که هنگام خرید باید به آنها توجه کنید.

فروش عمده سویا فله ای

سویا فله به علت برخورداری از قیمت مناسب کاربرد زیادی در صنعت غذا و بازرگانی دارد. به همین دلیل خرید عمده سویا با قیمت مناسب برای خریداران عمده این محصول از اهمیت بالایی برخوردار است. سویا فله با برندهای متفاوتی در بازار به فروش می رسد. شما می توانید جهت خرید و فروش عمده سویا به صورت حضوری و آنلاین اقدام کنید که روش آنلاین باعث صرفه جویی در وقت و هزینه های شما می شود.

خرید سویا عمده
خرید سویا عمده

قیمت سویا فله

قیمت سویا فله به عوامل بسیاری بستگی دارد که از جمله آن می توان به کیفیت سویا، سیاست های دولت ،شرایط آب وهوایی و نوسانات بازار اشاره کرد. همچنین هر چقدر میزان خرید عمده سویا فله بیشتر باشد، قیمت آن نیز افزایش می یابد.

قیمت عمده سویا

باتوجه به بالا بودن تقاضا برای خرید عمده سویا، قیمت آن نسبت به سالهای گذشته روند افزایشی داشته و با توجه به نوسانات بازار متفاوت است. بنابراین برای اطلاع از قیمت عمده سویا با کارشناسان راگ تماس بگیرید.

قیمت عمده سویا خام

دانه خام سویا با توجه به اینکه از مصرف بالایی برخوردار بوده، مورد توجه بسیاری از فروشندگان غلات و خشکبار قرار گرفته است. این محصول به عنوان آجیل و یا برای تولید فرآورده های گیاهی مانند سس و پنیر سویا استفاده می شود. در واقع سویای خام یا سبز، دانه‌های سویای نابالغی است که در غلاف چیده می شود.این سویا به صورت بسته بندی شده به فروش می رسد. حجم تقاضا نیز بر قیمت آن تاثیر گذار است.

صادرات سویا

سویا (soybean) یکی از حبوبات گیاهی است که دارای ارزش غذایی، فیبر و مقدار زیادی پروتئین است. سویا به دلیل استفاده در انواع غذاها در بعضی از کشورها مانند افغانستان، عراق و پاکستان مصرف فراوانی دارد. سویایی که در ایران تولید می شود از کیفیت خوبی برخوردار است از این جهت فروش پروتئین سویا به این کشورها بیشتر است. به همین دلیل بسیاری از کشورها متقاضی خرید عمده سویا ایران هستند.
در کشور برزیل صادر کردن دانه سویا ارزش زیادی دارد و یک سوم محصولات کشاورزی از این طریق به کشورهای دیگر فروخته می شود. در کنار آن فروش خالص عمده سویا به صورت هفتگی در ایالات متحده امسال به 1.003 میلیون تن می رسد. بنابراین می توان سویا را یکی از منابع غنی درآمد زایی نام برد.

صادرات عمده سویا به عراق

سویا جایگزین گیاهی خوبی برای پروتئین گوشت در سبد غذایی خانوارهاست. از این رو بسیاری از تولیدکنندگان به فکر فروش پروتئین سویا به عراق هستند. زیرا با توجه به تقاضای بالای عراق برای خرید سویا، ارسال سویا به این کشور از نظر اقتصادی سودآوری بسیار خوبی دارد. وجود مرز مشترک ایران و عراق باعث شده تا هزینه صدور سویا به این کشور بسیار ارزان و اقتصادی باشد. علاوه بر عراق کنجاله سویا به کشور هند نیز صادر می شود.
بر همین اساس با اطلاع از قوانین بازرگانی می توانید بهترین اقدامات را در این زمینه انجام دهید. بنابراین از مشاوره با کارشناسان ما استفاده کنید.

صادرات سویا عمده
خرید سویا عمده

خرید و فروش و صادرات دانه سویا

سویا به دلیل ارزش غذایی بالا و قیمت مناسب همواره مورد توجه بازرگانان برای خرید و فروش است. نیاز بسیاری از صنایع غذایی، دامی و صنعتی به دانه های سویا، خرید عمده سویا را رونق بخشیده است. بسیاری از شرکت های صادر کننده مواد غذایی اقدام به خرید عمده سویا فله و بسته بندی آن می کنند. یافتن تامین کننده سویا از مهمترین چالش های پیش روی صادرکنندگان است. بر همین اساس اگر قصد خرید و فروش سویا عمده را دارید، می توانید با شرکت بازرگانی راش آیین اطلس غرب تماس بگیرید تا بدین طریق با هزاران تولید کننده بدون واسطه در ارتباط باشید.

قیمت سویا صادراتی

یکی از مقولاتی که برای خریداران مهم و جذاب است، قیمت روز سویا می باشد. قیمت سویا در سال ۱۴۰۱ در مقایسه با سالهای قبل با توجه به سیاست گذاری دولت در حذف ارز دولتی کمی تغییر کرده است. به عنوان مثال یکی از انواع سویا که از طرف خانوارها بسیار مورد تقاضا و توجه است، محصول پروتئین خوراکی می باشد. این محصول در سال جدید با افزایش قیمت چشمگیری مواجه شد.با این حال به علت افزایش تقاضا وجایگزینی گوشت با سویا، خرید عمده سویا در کشور همچنان آمار بالایی دارد.

قیمت روز سویا

برای استعلام قیمت روز سویا باید عوامل موثر بر قیمت آن را بدانید و از طریق شرکت های بازرگانی با تجربه نسبت به خرید سویا اقدام کنید. قیمت سویا به صورت عمده به راحتی در سایت راگ قابل استعلام است..شرکت بازرگانی راگ در کنار شماست تا به خرید عمده سویا با مناسب ترین قیمت بپردازید.
سویا فله با قیمت ارزان تر نیز در بازار عرضه می شود. به همین دلیل بسیاری از افراد به دنبال خرید عمده سویا هستند. اما طبیعی است که هر چه محصولی با کیفیت تر باشد، قیمت بالاتری نیز دارد. قیمت سویا درجه یک بالاتر از سایر انواع دیگر آن است. برای استعلام قیمت سویا خوراکی فله در بازار و یا خرید عمده سویا در سطح بین المللی با کیفیت عالی با شرکت بازرگانی ما مشاوره کنید.

چه عواملی قیمت سویا را افزایش می دهد؟

عوامل متعددی در تعیین قیمت سویا تاثیرگذار است که یکی از مهمترین آنها میزان عرضه و تقاضاست! با افزایش نرخ عرضه قیمت سویا کاهشی می شود و بالعکس با کاهش سطح زیر کشت و واردات سویا به میزان قابل توجهی قیمت آن افزایشی خواهد شد.

 

علاوه بر این موضوع عوامل دیگری نیز بر قیمت سویا خوراکی موثرند که عبارتند از:


فروش سویا

سویا یکی از محصولات غذایی است که بیشتر در آسیای شرقی و آمریکای جنوبی کشت می شود. بیش از نیمی از سهم تجارت خارجی کشورهای این مناطق را آرد سویا و فروش سویا تشکیل می دهد که بخش بزرگی از بازارهای خرید و فروش این محصول را به خود اختصاص داده است. فروش سویا از اهمیت زیادی برخوردار است. چرا که سویا علاوه بر ارزش غذایی فواید زیادی برای زیبایی و سلامت بدن دارد. داشتن ویتامین E و خاصیت ترمیم کنندگی آن از جمله فواید سویا می باشد که این امر می تواند در فروش سویا به عنوان یک محصول ارگانیک در صنعت زیبایی نقش موثری ایفا کند.
بنابراین به عنوان تولید کننده می توانید تمامی مشتریان داخلی و خارجی خود را از طریق سایت راگ جستجو کنید. در این سایت ارتباط مستقیم و بدون واسطه تولید کننده و خریداران به راحتی امکان پذیر است.

انواع سویا

سویا یکی از دانه های محبوبی است که برای اولین بار کشور چین آن را کشف کرد. در حال حاضر این دانه خوراکی مفید در بسیاری از کشورها در انواع مختلفی کشت می شود. سویا در چند نوع مختلف سویای سبز، بالغ، خشک، ماکارونی و آجیلی در برندهای مختلف دسته بندی می شود.

بهترین تامین کننده سویا جهت خرید عمده

یکی از چالش های متعدد بازرگانان و تاجران تامین سویا با کیفیت و بدون واسطه است. این دسته از افراد می توانند با یک تماس تلفنی و یا مراجعه حضوری به شرکت راش آیین اطلس غرب به آسانی به بازارهای بین المللی در زمینه خرید عمده سویا راه یابند.

    همراه شما هستیم

    راه های ارتباطی با ما

    برای ثبت سفارش یا خرید کالا و یا استفاده از خدمات گسترده و متنوع شرکت راش آیین می توانید از طریق شماره تلفن های زیر با ما در تماس باشید و یا از طریق پرکردن فرم روبرو درخواست خود را ثبت کنید. کارشناسان ما در اسرع وقت با شما تماس می گیرند.