صادرات سویا

صادرات سویا (soybean) که یکی از حبوبات گیاهی است که دارای ارزش غذایی، فیبر و مقدار زیادی پروتئین است. سویا به دلیل استفاده این محصول در انواع غذاها در بعضی از کشورها مانند افغانستان، عراق و پاکستان مصرف فراوانی دارد. از این رو سویایی که در ایران تولید می شود از کیفیت خوبی برخوردار است از این جهت صادرات پروتئین سویا به این کشورها بیشتر است.

 

 در کشور برزیل صادرات دانه سویا ارزش زیادی دارد و یک سوم محصولات کشاورزی از طریق صادرات به کشورهای دیگر فروخته می شود. در کنار آن فروش خالص هفتگی صادرات سویا در ایالات متحده امسال به 1.003 میلیون تن می رسد. بنابراین می توان سویا را یکی از منابع غنی درآمد زایی نام برد.

 

صادرات عمده سویا به عراق

سویا جایگزین گیاهی خوبی برای پروتئین گوشت در سبد غذایی خانوارهاست. از این رو بسیاری از تولیدکنندگان به فکر صادرات پروتئین سویا به عراق هستند. زیرا با توجه به تقاضای بالای عراق برای خرید سویا، صادرات به این کشور از نظر اقتصادی سودآوری بسیار خوبی دارد. وجود مرز مشترک ایران و عراق باعث شده تا هزینه صادرات سویا به این کشور بسیار ارزان و اقتصادی باشد. علاوه بر عراق کنجاله سویا به کشور هند نیز صادر می شود.

 

بر همین اساس با اطلاع از قوانین صادراتی می توانید بهترین اقدامات را در این زمینه انجام دهید. بنابراین از مشاوره با کارشناسان شرکت راگ استفاده کنید.

واردات سویا

خرید سویا عمده
خرید سویا عمده

واردات سویا و واردات کنجاله سویا به عنوان دو منبع مهم برای غنی سازی خوراک دام با تقاضای بالایی در کشور مواجه است. از آنجایی که تولید داخلی کفاف مصرف آن را نمی دهد، به همین جهت نیاز به واردات احساس می شود! شرکت های زیادی وجود دارند که  از کشورهای مختلف حجم زیادی از این محصول را وارد کشور می کنند. کشورهای هند، برزیل و آرژانتین از جمله وارد کننده های عمده سویا به ایران هستند که در بین آنها حجم زیادی از سویا از کشور هند وارد ایران می شود. این نوع سویا از نظر کیفیت نسبت به نمونه وارد شده از کشورهای برزیل و آرژانتین از کیفیت پایین تری برخوردار است.

 

بیش از ۳ میلیون تن در سال نیاز کشور به واردات کنجاله سویا است که شرکت های وارد کننده خرید آن را برعهده دارند. خریداران سویا می ‌توانند از طریق ثبت سفارش در شرکت بازرگانی راگ با تولیدکنندگان در ارتباط باشند. قوانین صادرات و واردات، نوسانات قیمت و تامین ارز مورد نیاز از عوامل مهم در واردات سویا می باشند که باید به آنها توجه کنید.

خرید و فروش و صادرات دانه سویا

سویا به دلیل ارزش غذایی بالا و قیمت مناسب همواره مورد توجه بازرگانان برای خرید و فروش و صادرات می باشد. نیاز بسیاری از صنایع غذایی، دامی و صنعتی به دانه های سویا، صادرات آن را رونق بخشیده است. بسیاری از شرکت های صادر کننده مواد غذایی اقدام به خرید عمده سویا فله و بسته بندی آن می کنند. یافتن تامین کننده سویا از مهمترین چالش های پیش روی صادرکنندگان است.   بر همین اساس اگر قصد خرید و فروش یا صادرات سویا را دارید، می توانید با شرکت بازرگانی راش آیین اطلس غرب تماس بگیرید تا بدین طریق با هزاران تولید کننده بدون واسطه در ارتباط باشید.

انواع سویا صادراتی

سویا یکی از دانه های محبوبی است که برای اولین بار کشور چین را کشف کرد. در حال حاضر این دانه خوراکی مفید در بسیاری از کشورها در انواع مختلفی کشت می شود. سویا در چند نوع مختلف سویای سبز، بالغ، خشک، ماکارونی و آجیلی در برندهای مختلف دسته بندی می شود. یکی از برندهای معروف در مصارف غذایی، سویای سبحان که در صادرات سویا معروف و شناخته شده است.

صادرات سویا عمده
خرید سویا عمده

خرید سویا سبحان

سویا سبحان یکی از برندهای معروف و معتبر است که قیمت آن بسته به ریز و درشت بودن، فله ای یا بسته بندی آن، نرخ ارز متفاوت است. بسیاری از افراد که به رژیم گیاه خواری روی می آورند نوع تراریخته آن را مصرف می کنند که طعم مطبوعی دارد. همچنین بر روی بسته بندی سبحان ارزش غذایی آن میزان قند، کالری، نمک، چربی و اسید های چرب ترانس آن بر طبق استاندارد های جهانی اشاره شده است.

خرید سویا سبحان به عنوان یکی از به صرفه ترین محصولات موجود در بازار منبع مهمی برای تولید پروتئین در بدن مورد توجه ورزشکاران است. برای تهیه بهترین سویای بسته بندی یا فله ای می توانید با کارشناسان بازرگانی راگ در ارتباط باشید و سفارش خود را از این طریق ثبت کنید.

قیمت سویا صادراتی

یکی از مقولاتی که برای خریداران مهم و جذاب است، قیمت روز سویا می باشد. قیمت سویا در سال ۱۴۰۱ در مقایسه با سالهای قبل با توجه به سیاست گذاری دولت در حذف ارز دولتی کمی متفاوت تر است. به عنوان مثال یکی از انواع سویا که از طرف خانوارها بسیار مورد تقاضا و توجه است، محصول پروتئین خوراکی می باشد. این محصول در سال جدید با افزایش قیمت چشمگیری مواجه شد به طوری که هر کیلو سویای سبحان از قیمت ۱۵ هزار تومان به ۳۵ هزار تومان تغییر کرد!

قیمت روز سویا

بنابراین برای استعلام قیمت روز سویا باید عوامل موثر بر قیمت آن را بدانید و از طریق شرکت های بازرگانی با تجربه نسبت به خرید سویا اقدام کنید. قیمت سویا سبحان کیلویی به صورت عمده به راحتی در شرکت راگ قابل استعلام است.

 

هم اکنون سویا ماکارونی فله با برندهای نامعروف ارزان تر از سویا سبحان در بازار عرضه می شود. طبیعی است که هر چه محصولی با کیفیت تر باشد، قیمت بالاتری نیز دارد. قیمت سویا درجه یک بالاتر از سایر انواع دیگر آن می باشد. برای استعلام قیمت سویا خوراکی فله در بازار و یا خرید انواع سویا خوراکی و صادرات سویا در سطح بین المللی با کیفیت عالی با شرکت بازرگانی راگ مشاوره کنید.

چه عواملی قیمت سویا را افزایش می دهد؟

عوامل متعددی در تعیین قیمت سویا تاثیرگذار است که یکی از مهمترین آنها میزان عرضه و تقاضاست! با افزایش نرخ عرضه قیمت سویا کاهشی می شود و بالعکس با کاهش سطح زیر کشت و واردات سویا به میزان قابل توجهی قیمت آن افزایشی خواهد شد.

 

علاوه بر این موضوع عوامل دیگری نیز بر قیمت سویا خوراکی موثرند که عبارتند از:

فروش سویا صادراتی

سویا یکی از محصولات غذایی است که بیشتر در آسیای شرقی و آمریکای جنوبی کشت می شود. بیش از نیمی از صادرات کشورهای این مناطق را آرد سویا و فروش سویا صادراتی تشکیل می دهد که بخش بزرگی از بازارهای خرید و فروش این محصول را به خود اختصاص داده است. فروش سویا صادراتی از اهمیت زیادی برخوردار است. چرا که سویا علاوه بر ارزش غذایی فواید زیادی برای زیبایی و سلامت بدن دارد. داشتن ویتامین E و خاصیت ترمیم کنندگی آن از جمله فواید سویا می باشد که این امر می تواند در صادرات سویا به عنوان یک محصول ارگانیک در صنعت زیبایی نقش موثری ایفا کند.

بنابراین به عنوان تولید کننده می توانید تمامی مشتریان داخلی و خارجی خود را از طریق سایت راگ جستجو کنید. در این سایت ارتباط مستقیم و بدون واسطه تولید کننده و خریداران به راحتی امکان پذیر است.

بهترین تامین کننده سویا صادراتی

یکی از چالش های متعدد بازرگانان و تاجران تامین سویا ارزان قیمت و بدون واسطه است. این دسته از افراد می توانند با یک تماس تلفنی و یا مراجعه حضوری به شرکت راگ با هزاران تامین کننده سویا صادراتی در ارتباط باشند و به آسانی به بازارهای بین المللی در زمینه صادرات سویا راه یابند.

    همراه شما هستیم

    راه های ارتباطی با ما

    برای ثبت سفارش یا خرید کالا و یا استفاده از خدمات گسترده و متنوع شرکت راش آیین می توانید از طریق شماره تلفن های زیر با ما در تماس باشید و یا از طریق پرکردن فرم روبرو درخواست خود را ثبت کنید. کارشناسان ما در اسرع وقت با شما تماس می گیرند.