اسلاید قبلی
اسلاید بعدی

خدمات راگ

شرکت راش آئین اطلس غرب با ارائه خدمات تخصصیِ مشاوره بازرگانی، توانمند سازی تجاری، واردات وصادرات کالا به روسیه و کشورهای حوزه اوراسیا توانسته مسیری مطمئن برای تجار و بازرگانان در جهت انجام فعالیتهای تجاری و صادرات و واردات بین ایران و روسیه باشد. انجام هر گونه فعالیت تجاری اعم از صادرات و واردات خشکبار، مواد غذایی، چوب، صنایع دستی، فناوری دیجیتال و …. همچنین مشاوره مالی و بازرگانی با هدف گسترش روابط تجاری با کشور روسیه و حوزه اوراسیا تنها بخشی از خدمات شرکت راش آیین اطلس غرب می باشد.

برای ثبت شرکت در روسیه، صادرات و واردات با روسیه، مشاوره بازرگانی، مالی و اطلاع از قوانین کشور روسیه، اخذ ویزا و اقامت در روسیه و یا هر نوع فعالیتی که می توانید در این کشور انجام دهید، با مشاوران و متخصصان شرکت ما در تماس باشید. ما با رعایت و اشراف کامل بر قوانین روسیه مناسبترین راهکارها را در جهت حفظ منافع شرکای تجاری ارائه می دهیم.

مهم ترین خدمات ارائه شده توسط شرکت راگ

مشاوره بازرگانی

مشاوره بازرگانی

مشاوران بازرگانی راگ با ارائه مجموعه ای از راهنمایی های مفید شما را از جزییات قوانین تجارت با روسیه مطلع می کنند تا با آگاهی و بینش کامل به تجارت در سطح بین المللی بپردازید.

توانمند سازی تجاری

تدوین برنامه توانمند سازی تجاری یکی از خدمات شرکت راگ است. متخصصان ما با ارائه خدمات توانمندسازی تجاری توسعه و ترقی تجاری شما را در جهت تسهیل تجارت تضمین می کنند.

انتقال فناوری

اگر به دنبال خرید، فروش، بهره برداری، جذب و توسعه هر گونه فناوری یا دانش فنی هستید، با شرکت راش آیین تماس بگیرید تا با اطمینان کامل در محیطی امن تجارت کنید.

سایر خدمات راگ

شرکت راش آیین اطلس غرب در راستای همراهی با بازرگانان و تجار خدمات متنوعی را ارائه می دهد تا در صرف هزینه و زمان بیشتر صرفه جویی کنید. این شرکت با ارائه خدمات گسترده تجاری می تواند شما را در تسهیل تجارت با روسیه و کشورهای حوزه اوراسیا یاری کند.

همچنین شرکت راش آیین با سالها سابقه ی تجربه در امر تجارت بین الملل با بکارگیری تکنولوژی روز و نیروی انسانی متخصص می تواند در حوزه های مختلف از جمله صادرات و واردات صنایع غذایی، صنایع دستی، چوب، فناوری های دیجیتال، مشاوره بازرگانی، برگزاری تور نمایشگاهی خارجی، ثبت شرکت در روسیه و یا هر گونه فعالیت تجاری از ابتدا تا پایان همراه شما باشد.

در همین راستا برخی از مهترین خدمات بازرگانی شرکت راگ عبارتند از:

    همراه شما هستیم

    راه های ارتباطی با ما

    برای ثبت سفارش یا خرید کالا و یا استفاده از خدمات گسترده و متنوع شرکت راش آیین می توانید از طریق شماره تلفن های زیر با ما در تماس باشید و یا از طریق پرکردن فرم روبرو درخواست خود را ثبت کنید. کارشناسان ما در اسرع وقت با شما تماس می گیرند.