صادرات خرما سایر

تعجب برانگیز نیست که صادرات خرما سایر نیمی از صادرات خرمای ایران را به خود اختصاص داده است!!! این خرمای پرطرفدار در استان خوزستان کشت می شود و یکی از شیرین ترین انواع خرماهای ایرانی با قند بالای ۷۰ درصد می باشد که به دلیل مزایای متعدد مورد استقبال فراوانی قرار گرفته است. این خرما در دسته خرماهای نیمه خشک با رطوبت ۱۵ تا ۱۸ درصد قرار می گیرد که قابلیت نگهداری طولانی مدت دارد. بنابراین بخش اعظمی از این محصول به روسیه، اروپا، آمریکای شمالی  و کشورهای اقیانوسیه صادر می گردد.

 

بیشترین تولید و برداشت این خرما متعلق به استان خوزستان و شهر شادگان است که پس از برداشت، بسته بندی شده و برای فروش روانه بازارهای داخلی و خارجی می شود.

مشخصات خرما سایر

خرمای سایر (استعمران) یکی از مهم ترین انواع خرماهای صادراتی ایران می باشد که از شیرین ترین خرماها محسوب می شود و می توان آن را به مدت طولانی بدون هیچ آسیبی نگهداری کرد. رنگ این خرما قهوه ای تیره مایل به سیاه است که با توجه به قند بالا به راحتی در آب حل می شود و هسته آن نیز به آسانی از خرما جدا می شود. از این خرما برای تولید انواع شیرینی و نوشیدنی استفاده می شود. این خرما به مقصد کشورهای روسیه، نیوزلند، آمریکای شمالی و برخی از کشور‌های عربی صادر می شود که سودآوری بالایی برای کشور دارد.

میزان صادرات خرما استعمران

خصوصیات منحصر به فرد و خواص خرمای استعمران همچون نگهداری ساده، انبارپذیری، سهولت حمل و نقل و غیره باعث شده تا صادرات خرما استعمران سالانه حجم بالایی از صادرات را در بر می گیرد.

 

بیشترین مشتریان این خرما از کشورهای اروپایی، آمریکای شمالی و کشورهای عربی هستند. در سال ۱۴۰۱ استقبال از خرید خرمای استعمران بی نظیر بود و در حدود ۹۲ هزار تن از حجم صادرات خرما را به خود اختصاص داد که این مقدار با رشد ۸ درصدی مواجه شده است. از مهمترین دلایل افزایش صادرات این محصول می توان به عواملی همچون افزایش تولید، کیفیت بالای محصول، ارتقای بسته بندی، تعامل مطلوب تولیدکنندگان و صادرکنندگان، قیمت مناسب و نظارت بر خرید توافقی توسط سازمان جهاد کشاورزی اشاره کرد.

خرما صادراتی
خرما صادراتی

انواع خرما استعمران صادراتی

یکی از معیارهای دسته بندی در صادرات خرما سایر تعداد خرما در پوند (۴۵۵ گرم) و سایز آنها می باشد که بر این اساس به انواع زیر تقسیم می شود:

خرما

خرما استعمران خوزستان با بهترین بسته بندی

خرمای سایر یا خرمای استعمران بعد از برداشت و درجه بندی بر اساس اندازه و وزن، شسته شده و بعد از روغن زدن در کارتن های مختلف بسته بندی می شود و برای فروش عمده به بازارهای مختلف ارسال می گردد. نوع کارتن و بسته بندی بر اساس سفارش مشتری تعیین می شود. به طور معمول بسته بندی خرما استعمران در کارتن های ۵ و ۱۰ کیلویی صورت می گیرد مگر این که به سفارش مشتری در ظروف مخصوص و با وزن معینی بسته بندی شود.

خرید خرما سایر صادراتی

از آنجایی که خرما سایر در ایران یکی از انواع بهترین خرماهای صادراتی کشور می باشد، مشتریان زیادی برای خرید آن وجود دارند. کشورهای روسیه، عربی، اروپایی و آمریکای شمالی از جمله بزرگترین مشتریان این نوع خرما هستند. اگر قصد صادرات خرما سایر را دارید، می توانید از طریق شرکت بازرگانی راگ به صورت مستقیم و بدون واسطه با مشتریان خارجی در ارتباط باشید و با مشتریان بین المللی یا افرادی که برای خرید خرما سایر صادراتی اقدام می کنند، با بیشترین سود و کمترین هزینه معامله کنید.

خرید عمده خرما سایر

در سالهای اخیر که مصرف کنندگان با ویژگی های منحصر به فرد خرما سایر بیشتر آشنا شده اند، تقاضا برای خرید عمده خرما سایر افزایش پیدا کرده است. این خرما یکی از بهترین نوع خرماهای تولید شده در کشور می باشد که تقاضا برای خرید ارزان خرما سایر بسیار زیاد است. قطعا قیمت خرما عمده با خرما کیلویی و فله ای کمتر و ارزان تر است. برای استعلام قیمت خرما سایر عمده می توانید با شرکت راگ تماس بگیرید و با کمترین قیمت ثبت سفارش دهید.

خرید بدون واسطه خرما سایر

یکی از عواملی که باعث می شود تا قیمت خرما سایر در سایت راگ ارزان تر از سایر تامین کنندگان باشد، حذف واسطه ها و ارتباط مستقیم با تولیدکنندگان است. شما می توانید برای خرید بدون واسطه خرما سایر از مشاوره کارشناسان راگ استفاده کنید تا با بهترین قیمت، با کیفیت ترین خرما را خریداری کنید. همچنین برای اطلاع از قوانین صادرات خرما، چگونگی ارسال بار و قیمت بهترین خرما سایر از راهنمایی های کارشناسان بهره مند شوید.

خرید خرما سایر در ایران

فصل برداشت رطب خرمای استعمران مرداد ماه می باشد که به عنوان نوبرانه در بازار خرید و فروش می شود. اما خرید خرما سایر در ایران به صورت عمده در شهریور ماه آغاز می شود. در این زمان بسیاری از بازرگانان و شرکت های تولید مواد غذایی برای خرید مستقیم خرما سایر تقاضا می دهند.

 

برخی از این شرکت ها چند ماه قبل از فصل برداشت اقدام به پیش خرید خرما سایر می کنند. خرمای سایر شادگان بهترین نمونه خرما سایر ایرانی است که از جایگاه ویژه ای برخوردار است. بر همین اساس در بازارهای داخلی و بین المللی بسیار پرطرفدار است. شرکت راگ به عنوان تامین کننده خرما صادراتی سایر می تواند خدمات ویژه ای را به بازرگانانی که برای خرید خرما سایر اقدام می کنند، ارائه می دهد.

قیمت خرما سایر استعمران

قیمت خرما سایر بر اساس معیارهای مختلفی همچون میزان عرضه و تقاضا، نوسانات نرخ ارز، نوع خرما و بسته بندی آن و غیره تعیین می شود. معمولا در برخی از زمان ها مانند ماه رمضان میزان تقاضا برای خرما سایر بیشتر از مواقع دیگر است.

 

برخی از شرکت ها مقدار زیادی خرما سایر را در اوایل فصل خریداری می کنند سپس متناسب با تقاضای بازار آنها را به تدریج به مشتریان ارائه می دهند.

عوامل تاثیرگذار بر قیمت صادرات خرما سایر

قیمت عمده خرما سایر

قیمت خرمای عمده به چند فاکتور اساسی بستگی دارد. کیفیت خرما، وزن، نوع بسته بندی و کارتن از مواردی هستند که بر روی قیمت عمده خرما سایر تاثیر مستقیم دارند. یکی دیگر از مواردی که بر قیمت خرما تاثیر دارد، کشوری است که خرما به آن صادر می شود! برای استعلام قیمت عمده خرما سایر می توانید با شرکت راش آیین اطلس غرب تماس بگیرید.

 خرما سایر در انواع هسته دار، بی هسته و خرد شده بسته بندی می شود. این خرما در صنایع مختلف غذایی کاربرد دارد که درحجم بالا و در کارتن های ۵ و ۱۰ کیلوگرمی خریداری می شود.

قیمت خرمای درجه یک استعمران

همانطور که گفته شد عوامل متعددی بر قیمت خرما تاثیرگذار است. یکی از مواردی که قیمت خرما را افزایش می دهد، نوع آن است. بدیهی است که قیمت خرمای درجه یک استعمران گران تر از خرمای درجه سه می باشد. از آنجایی که بخش اعظمی از خرما استعمران در استان خوزستان تولید و در کارگاه های مختلف سورت بندی می شود، قیمت آن بسته به نوع کارگاه و بسته بندی متغیر است.

 

در هنگام خرید خرما عمده استعمران به این موارد توجه کنید و یا حتی الامکان سعی کنید از شرکت های معتبری که با تولید کنندگان زیادی در ارتباط است، خرید عمده خرما سایر را سفارش بدهید.

تضمین کیفیت خرما سایر در راگ

شرکت بازرگانی راگ از معدود شرکت هایی است که با طیف زیادی از تولیدکنندگان مواد غذایی در کشور و در سطح بین المللی در ارتباط است. این شرکت می تواند به عنوان تامین کننده مسیری هموار برای صادرات خرما سایر به کشورهای روسیه، حوزه اوراسیا و غیره ایجاد کند. به جهت ارتباطاتی که راگ با کشاورزان  و تولید کنندگان خرما به صورت عمده دارد،  یافتن بهترین و باکیفیت ترین محصولات بسیار ساده است. بناباین تضمین کیفیت خرما سایر را از راگ بخواهید.

سفارش خرید خرما سایر در راگ

جهت سفارش انواع مواد غذایی، حبوبات، ادویه جات، میوه خشک، کشمش و انواع خرما سایر، خرما پیارم، مجول، مضافتی، کبکاب و خرما زاهدی می توانید از طریق سایت راگ اقدام کنید. توصیه می شود قبل از هر گونه خرید عمده خرما سایر با کارشناسان وتیم تخصصی بازرگانی راگ صحبت کنید و از مشاوره آنها بهره مند شوید تا بهترین خرما را با کمترین هزینه خریداری کنید. ما از ابتدا تا پایان صادرات خرما سایر در کنار شما هستیم.

    همراه شما هستیم

    راه های ارتباطی با ما

    برای ثبت سفارش یا خرید کالا و یا استفاده از خدمات گسترده و متنوع شرکت راش آیین می توانید از طریق شماره تلفن های زیر با ما در تماس باشید و یا از طریق پرکردن فرم روبرو درخواست خود را ثبت کنید. کارشناسان ما در اسرع وقت با شما تماس می گیرند.