واردات نخود

واردات نخود به عنوان یکی از منابع غذایی پر مصرف، منبع درآمد قابل توجهی است که بازار مناسبی دارد. ارزش غذایی نخود در رده حبوبات غنی از پروتئین موجب افزایش تقاضای آن در بازارهای جهانی شده است. بنابراین کشوری مانند ایران که سرانه مصرف حبوبات در آن به ۱۰ کیلو در سال می رسد، نیاز به واردات را در خود احساس می کند. نخود خشک یکی از مهم ترین محصولات غذایی در تجارت جهانی سال ۲۰۱۹، به ارزش ۱.۳۶ میلیارد دلار بوده است.

واردات نخود در ایران

ایران از جمله کشورهایی است که نخود را به عنوان حبوباتی پرطرفدار کشت می کند. با این حال سطح زیر کشت مزارع کشور تامین کننده نیاز مصرف داخلی نیست. بر همین اساس واردات نخود و نخود فرنگی به عنوان دو محصول پر تقاضا انجام می شود. روسیه یکی از کشورهای صادرکننده نخود به ایران است که کیفیت نخود روسی و قیمت مناسب آن باعث شده تا مصرف کنندگان ایرانی از آن استقبال کنند.

 

آرژانتین یکی دیگر از کشورهای صادر کننده نخود به ایران است. کیفیت نخود آرژانتینی، قیمت مناسب و شکل ظاهری آن موجب شده تا از بازار خوبی در کشور برخوردار باشد. قیمت مناسب نخود آرژانتینی باعث تعدیل قیمت داخلی می شود و در صورتی که تولید داخل به اندازه تقاضا نباشد، ناچار به واردات نخود خارجی هستیم تا از تصاعدی شدن قیمت آن جلوگیری شود. کشورهای کانادا و اتیوپی از دیگر کشورهای واردکننده نخود به کشور هستند. اما بیشترین مصرف در بازار داخلی همان نخود آرژانتینی و روسی است که از کیفیت بالایی برخوردار هستند.

واردات نخود از روسیه - شرکت بازرگانی راگ
واردات نخود از روسیه - شرکت بازرگانی راگ

صادرات نخود

هر ساله ظرفیت تولید نخود در کشور ۳۰۰ هزار تن می باشد که در حدود یک سوم آن را استان کرمانشاه تولید می کند. بنابراین پتانسیل خوبی برای صادرات نخود کرمانشاه به عراق و پاکستان وجود دارد. چرا که سرانه مصرف نخود کشور ۲ کیلو می باشد که در حدود یک سوم نخود تولید داخلی مازاد بر مصرف است و می تواند به عنوان صادرات در نظر گرفته شود.

 

روزانه در حدود ۱۵۰۰ تن نخود به کشورهای همسایه صادر می شود. بیشترین صادرات نخود متعلق به استان کرمانشاه با دارا بودن ۹۵۰ هزار هکتار سطح زیر کشت می باشد. به دلیل شرایط آب و هوایی این استان، طعم نخود کرمانشاه بسیار متفاوت و خوش طعم است که در بازارهای بین المللی جابگاه خوبی دارد. نخود فراوری شده مانند نخودچی و آرد نخود در شهرستان ممقان آذربایجان شرقی تولید می شود و به کشورهای دیگر صادر می گردد.

خرید نخود عمده

یکی از مواردی که در خرید عمده نخود باید بدان توجه شود، یکدست و تازه بودن بار است. در ممکن است در بارهای خریداری شده نخودهای ارسالی باکیفیت نبوده و مخلوطی از نخود های امساله و پارساله باشد. بنابراین بسیار مهم است که سفارش خود را از طریق شرکت هایی انجام دهید که بهترین کیفیت نخود را برای شما خریداری می کنند.

 

تشخیص نخود باکیفیت برای خریدارانی که تجربه کافی را ندارند کمی مشکل است، بر همین اساس بهتر است که با مشاوران متخصصی که در زمینه خرید نخود عمده تجربه کافی را دارند، مشورت کنید. شرکت بازرگانی راگ یکی از فعال ترین شرکت های بازرگانی در حوزه صادرات و واردات حبوبوات، خشکبار، میوه خشک و غیره می باشد که می توانید برای خرید عمده نخود و سایر محصولات به آن مراجعه کنید.

خرید نخود با بهترین قیمت

یکی از مهمترین فاکتورهایی که نقش اساسی در تعیین قیمت واردات نخود چه به صورت عمده و چه فله ای دارد، نرخ ارز است. خریداران عمده نخود برای این که بتوانند نخود ارزانتری را تهیه کنند، در بین فروشندگان به بررسی قیمت نخود می پردازند تا بهترین نرخ را بدست آورده و سپس خرید کنند. یکی از بهترین راهکارها برای خرید نخود ارزان، خرید اینترنتی است! خریداران عزیز می توانید در سایت راگ انواع نخود را با قیمت های مختلف مشاهده کنید. در این صورت می توانید مستقیما و بدون واسطه از تولید کننده خرید کنید و بهای کمتری برای خرید نخود بپردازید.

 

همچنین امکان مقایسه محصولات مختلف از طریق خرید آنلاین با قیمت و کیفیت متنوع وجود دارد و از پرداخت وقت و هزینه اضافی پیشگیری می شود.

خرید آنلاین نخود وارداتی

واردات نخود با هدف ورود محصولات باکیفیت به داخل کشور و تنوع محصولات می باشد. این موضوع باعث می شود تا قیمت نخود ثابت بماند و دچار نوسانات متعدد نشود و بازار مناسبی برای انواع حبوبات داشته باشیم. کشور ایران، نخود وارداتی خود را از کشورهای اتیوپی، روسیه، آمریکا، کانادا، هند، ترکیه، پاکستان و قزاقستان نخود خریداری می کند.
نخودچی شور

خرید عمده نخود ارزان

نخودهای وارداتی در بازارهای داخلی از جایگاه خوبی برخوردارند که بیشترین مورد استفاده آن در تهیه غذا و فلافل می باشد. واردات نخود و سایر محصولات غذایی باعث ایجاد بازار رقابتی و در نتیجه افزایش کیفیت تولید می گردد. از طرفی دیگر با خرید نخود از سایر کشورها از بروز تورم و افزایش قیمت نخود در بازار جلوگیری می شود. بر همین اساس بازار نخود وارداتی از وضعیت مطلوبی برخوردار است و امکان خرید عمده نخود ارزان بیشتر از مواقعی است که صرفا بر تولید داخل تکیه کنیم.

 

شرکت های بازرگانی امکان دسترسی به بازار عمده فروشی با قیمت مناسب را در اختیار خریداران قرار می دهند. شما می توانید برای خرید ارزان ترین نخود عمده با شرکت راگ (راش آیین اطلس غرب) در تماس باشید.

قیمت نخود

در بازار قیمت انواع نخود توسط فاکتورهای متعددی تعیین می شود. میزان عرضه و تقاضا، نرخ ارز، قیمت تمام شده نخود وارداتی، هزینه حمل و نقل و ترخیص نخود از گمرک، از جمله مهمترین عواملی هستند که در قیمت نخود نقش اساسی دارند. بر همین اساس واردات نخود باعث ایجاد تعادل در قیمت بازارهای داخلی می شود. جهت اطلاع از قیمت خرید نخود و سفارش عمده می توانید با کارشناسان شرکت راگ تماس بگیرید و یا با شماره تلفن ۰۹۰۵۴۹۹۲۹۷۴ ارتباط برقرار کنید.

 

تنوع بالای محصولات، دسترسی به تامین کنندگان اصلی، خرید آسان و سریع، تامین بار یکدست و درجه یک از امتیازاتی است که راگ در اختیار شما قرار می دهد.

واردات نخود از روسیه - شرکت بازرگانی راگ
واردات نخود از روسیه - شرکت بازرگانی راگ

قیمت نخود وارداتی

عوامل مختلفی در تعیین نرخ واردات نخود تاثیرگذار می باشند که مهمترین آنها نوع نخود، میزان تقاضا، نرخ ارز و کیفیت می باشد. کاهش حجم تولید، تورم و عوامل جانبی موجب تغییر نرخ نخود و افزایش قیمت آن در بازار داخلی می شود. به همین جهت تقاضا برای خرید نخود وراداتی که از قیمت کمتری برخوردار است، افزایش می یابد. برای استعلام قیمت می توانید از طریق سایت اینترنتی شرکت راگ به آدرس www.Raagco.com با تامین کنندگان و عمده فروشان به صورت مستقیم ارتباط برقرار کرده و قیمت روز نخود را مشاهده کنید.

قیمت نخود سفید

نخود سفید یکی از محصولات ممتاز است که از کیفیت بالایی برخوردار است. این محصول بسیار پرطرفدار بوده و بهترین نمونه نخود برای صادرات است. معمولا نخود سفید در بسته بندی های بهداشتی در حجم های مختلف به سایر کشورها صادر می گردد. خریداران می توانند بسته به نیاز انواع نخود را در بسته بندی های مختلف سفارش دهند. برای سفارش انواع نخود با شماره های درج شده در انتهای همین صفحه تماس بگیرید. این شرکت برای خرید و فروش انواع حبوبات در بسته بندی های مختلف به مقدار دلخواه آمادگی لازم را دارد و می تواند بستری مناسب برای خرید بدون واسطه و با قیمت مناسب در اختیارتان قرار دهد.

 

شما می توانید برای استعلام قیمت نخود درشت و نخود ارزان نیز با ما در ارتباط باشید.

قیمت نخود عمده

مهمترین نکته ای که بسیار از خریداران عمده نخود به آن توجه می کنند، خرید عمده نخود با قیمت مناسب و کیفیت بالاست. اگر شما از خریداران عمده نخود هستید و یا قصد فعالیت در واردات نخود یا خرید نخود ایرانی و استعلام قیمت نخود خارجی و یا نخود کرمانشاه را دارید، شرکت راگ به عنوان تامین کننده حبوبات و خشکبار به شما کمک می کند تا بتوانید به راحتی و بدون واسطه خرید عمده نخود را به صورت فله ای یا کلی انجام دهید. کارشناسان تیم فروش ما بهترین قیمت خرید را به شما پیشنهاد می دهند.

فروش نخود

سایت راگ، محلی برای ارتباط آنلاین فروشندگان و خریداران در سراسر کشور می باشد که حتی امکان برقراری ارتباط بین تجار ایرانی و خارجی را فراهم می کند. این شرکت در حال حاضر با کشاورزان، تولید کنندگان، خریداران و فروشندگان زیادی در زمینه فروش عمده نخود همکاری می کند. بنابراین برای تهیه انواع حبوبات، خشکبار، میوه خشک و …. با قیمت مناسب، سایت راگ بهترین گزینه است.

انواع نخود

در بازار واردات نخود روسیه به کشور ایران دو نوع نخود حبوبات و نخود فرنگی وجود دارد. نخود حبوبات که بسیار پرمصرف و کاربردی در طبخ انواع غذاها و همچنین آجیل و خشکبار می باشد، دارای انواع ایرانی و خارجی است.

 

نخود ایرانی از نظر قیمت به گروه های زیر تقسیم می شود:

قیمت نخود فلافلی از سایر انواع نخود ایرانی ارزان تر است اما گرانترین نوع نخود، نخود تک خان (نخود سایز ۱۰) می باشد. منظور از نخود تک خان، نخود درشتی است که یکدست می باشد اما نخود دو خان دارای سایز ۸ و ۹ میلی متری است که معمولا بعد از بسته بندی نخود کرمانشاه به آن دوخان گفته می شود. به سایز ۷، ۸ و ۹ نخود سه خان می گویند. به طور کلی نخودهای ریزتر برای طبخ فلافل و یا تولید لپه استفاده می شود.
انواع نخود خارجی نیز شامل نخود روسی، نخود ترکی، ارژانتینی، کانادایی، نخود سفید و غیره می باشد که هر کدام از آنها دارای قیمت های متفاوتی هستند.

 

یکی از کشورهای صادر کننده نخود به ایران، روسیه است که از قیمت مناسب و کیفیت بالایی برخوردار می باشد. قیمت نخود روسی در بازارهای داخلی ارزانتر از سایر انواع نخود می باشد که همین موضوع موجب استقبال مصرف کنندگان از نخود وارداتی روسی شده است.

نخود باکیفیت

برای خرید نخود باکیفیت می توانید با کارشناسان راگ مشورت نمایید. معمولا نخود کرمانشاه تک خان یکی از باکیفیت ترین نخودهای ایرانی است که برای طبخ انواع غذا از آن استفاده می شود و در صورت تولید انبوه و مازاد بر مصرف به سایر کشورها نیز صادر می گردد. نخود آرژانتینی سایز ۸ نیز از حبوبات درجه یک می باشد که در نوع خود از کیفیت بالایی برخوردار است.

صادرات و واردات نخود در راگ

امروزه شرکت های زیادی در حوزه واردات و صارات مواد غذایی فعالیت می کنند که می توانند شما را به بازارهای داخلی و خارجی متصل کنند. اما شرکت راگ با استفاده از متخصصان خبره توانسته است انواع مواد غذایی را با قیمت مناسب در بازار رقابتی با بالاترین کیفیت عرضه کن.

 

همچنین از طریق سایت راگ امکان دسترسی آنلاین خریداران، تولیدکنندگان و فروشندگان را به بازارهای داخلی در سراسر کشور فراهم کرده است.
صادرات و واردات نخود با کد تعرفه گمرکی 07132090 تنها یکی از دهها فعالیت اقتصادی و بازرگانی این شرکت می باشد.

  همراه شما هستیم

  راه های ارتباطی با ما

  برای ثبت سفارش یا خرید کالا و یا استفاده از خدمات گسترده و متنوع شرکت راش آیین می توانید از طریق شماره تلفن های زیر با ما در تماس باشید و یا از طریق پرکردن فرم روبرو درخواست خود را ثبت کنید. کارشناسان ما در اسرع وقت با شما تماس می گیرند.

  چرا ما

  چرا مشتریان راگ را انتخاب می کنند؟

  شرکت راش آیین اطلس غرب با سابقه ای درخشان یکی از فعالان اقتصادی کشور می باشد که با دارا بودن مجوز رسمی تمامی خدمات صفر تا صد صادرات، واردات، خدمات لجستیک و حمل کالا به روسیه و حوزه اوراسیا را در کمترین زمان انجام می دهد.

  نخود ایرانی بهتر است یا نخود روسی؟
  از نظر کیفیت هر دو نخود، باکیفیت هستند اما نخود روسی ارزانتر است.
  چگونه بهترین فروشنده نخود را در بازار عمده پیدا کنیم؟
  برای ارتباط با بهترین فروشندگان بازار عمده فروشی فقط کافیست به سایت راگ مراجعه کنید.
  بهترین مکان برای خرید عمده نخود وارداتی کجاست؟
  خرید آنلاین انواع نخود بهترین روش برای خرید نخود ارزان قیمت است. با مراجعه به سایت راگ ارزان ترین و باکیفیت ترین نخود عمده را تهیه کنید.
  واردات نخود چه تاثیر بر قیمت آن دارد؟
  با ورادات نخود از کشورهای همسایه باعث تعدیل قیمت نخود در بازارهای داخلی می گردد.