خرید عمده نخود

نخود با خواص مفیدی که دارد یکی از قدیمی‌ترین حبوبات محسوب می شود که در بین خانوارها بسیار پرمصرف است. نخود از دیرباز در سفره غذایی و تهیه انواع غذاها استفاده می شود. این دانه مفید سرشار از پروتئین، ویتامین، فیبر و مواد معدنی می باشد که می توان آن را در طول هفته چندین بار در طبخ انواع غذاها استفاده کرد.
با توجه به میزان تقاضا در حال حاضر بازرگانان زیادی به دنبال خرید عمده نخود هستند. خرید نخود مرغوب با بهترین قیمت، از دغدغه بسیاری از تاجران و خریداران عمده نخود می باشد. یکی از بهترین روش ها برای خرید نخود عمده، خرید آنلاین از طریق سایت های معتبر است. اگر شما نیز قصد خرید با کیفیت ترین نخود با مناسب ترین قیمت را دارید، بازرگانی راگ به عنوان یکی از معتبرترین مراکز خرید و فروش عمده نخود درجه یک و با کیفیت آماده ارائه بهترین محصول است. اگر به دنبال خرید نخود فله یا عمده هستید، در ادامه با ما همراه باشید.

خرید عمده نخود با کیفیت

یکی از مهمترین مواردی که در هنگام خرید عمده نخود باید به آن توجه کنید، کیفیت، تمیزی و سورت شدن محصول می باشد. قیمت خرید و فروش نخود عمده نیز یکی دیگر از مواردی است که توجه به آن مهم و ضروری است. اگر قصد خرید عمده این محصول را دارید حتما باید کیفیت و قیمت را در اولویت قرار دهید. برای تجربه یک خرید عالی با شماره تلفن های درج شده در همین صفحه ارتباط برقرار کنید.

واردات نخود از روسیه - شرکت بازرگانی راگ
واردات نخود از روسیه - شرکت بازرگانی راگ

خرید نخود عمده

یکی از مواردی که در خرید عمده نخود باید بدان توجه شود، یکدست و تازه بودن بار است. در ممکن است در بارهای خریداری شده نخودهای ارسالی باکیفیت نبوده و مخلوطی از دانه های امساله و پارساله باشد. بنابراین بسیار مهم است که سفارش خود را از طریق شرکت هایی انجام دهید که بهترین کیفیت نخود را برای شما تامین می کنند.
تشخیص نخود باکیفیت برای خریدارانی که تجربه کافی را ندارند کمی مشکل است، بر همین اساس بهتر است که با مشاوران متخصصی که در زمینه خرید نخود عمده تجربه کافی را دارند، مشورت کنید. شرکت بازرگانی راش آیین یکی از فعال ترین شرکت های بازرگانی در حوزه صادرات و فروش حبوبات، خشکبار، میوه خشک و غیره می باشد که می توانید برای خرید عمده نخود و سایر محصولات به آن مراجعه کنید.

خرید عمده نخود با بهترین قیمت

یکی از مهمترین فاکتورهایی که نقش اساسی در تعیین قیمت عمده نخود چه به صورت عمده و چه فله ای دارد، نرخ ارز است. خریداران عمده نخود برای این که بتوانند محصول ارزانتری را تهیه کنند، در بین فروشندگان به بررسی قیمت نخود می پردازند تا بهترین نرخ را بدست آورده و سپس خرید کنند. یکی از بهترین راهکارها برای خرید نخود ارزان، خرید اینترنتی در سایت Raagco.com است. در این صورت می توانید مستقیما و بدون واسطه از تولید کننده خرید کنید و بهای کمتری برای خرید آن بپردازید.
همچنین امکان مقایسه محصولات مختلف از طریق خرید آنلاین با قیمت و کیفیت متنوع وجود دارد و از پرداخت وقت و هزینه اضافی پیشگیری می شود.

خرید آنلاین نخود

واردات نخود با هدف ورود محصولات باکیفیت به داخل کشور و تنوع محصولات می باشد. این موضوع باعث می شود تا قیمت نخود ثابت بماند و دچار نوسانات متعدد نشود و بازار مناسبی برای انواع حبوبات داشته باشیم. کشور ایران، نخود را از کشورهای اتیوپی، روسیه، آمریکا، کانادا، هند، ترکیه، پاکستان و قزاقستان خریداری می کند.

خرید عمده نخود ارزان

محصول خریداری شده از سایر کشورها در بازارهای داخلی از جایگاه خوبی برخوردارند که بیشترین مورد استفاده آن در تهیه غذا و فلافل می باشد. واردات نخود و سایر محصولات غذایی باعث ایجاد بازار رقابتی و در نتیجه افزایش کیفیت تولید می گردد. از طرفی دیگر با خرید نخود از سایر کشورها از بروز تورم و افزایش قیمت نخود در بازار جلوگیری می شود. بر همین اساس بازار نخود خارجی از وضعیت مطلوبی برخوردار است و امکان خرید عمده نخود ارزان بیشتر از مواقعی است که صرفا بر تولید داخل تکیه کنیم.

شرکت های بازرگانی امکان دسترسی به بازار عمده فروشی با قیمت مناسب را در اختیار خریداران قرار می دهند. شما می توانید برای خرید ارزان ترین نخود عمده با شرکت (راش آیین اطلس غرب) در تماس باشید.

واردات عمده نخود

خرید عمده نخود به عنوان یکی از منابع غذایی پر مصرف، منبع درآمد قابل توجهی است که بازار مناسبی دارد. ارزش غذایی نخود در رده حبوبات غنی از پروتئین موجب افزایش تقاضای آن در بازارهای جهانی شده است. بنابراین کشوری مانند ایران که سرانه مصرف حبوبات در آن به ۱۰ کیلو در سال می رسد، نیاز به خرید نخود خارجی را در خود احساس می کند. نخود خشک یکی از مهم ترین محصولات غذایی در تجارت جهانی سال ۲۰۱۹، به ارزش ۱.۳۶ میلیارد دلار بوده است. بازرگانانی که در زمینه واردات عمده نخود یا خرید عمده نخود فعالیت می کنند، می توانند با کارشناسان شرکت راش آیین اطلس غرب در ارتباط باشند تا بهترین بازار فروش را داشته باشند.

واردات عمده نخود در ایران

ایران از جمله کشورهایی است که نخود را به عنوان حبوباتی پرطرفدار کشت می کند. با این حال سطح زیر کشت مزارع کشور تامین کننده نیاز مصرف داخلی نیست. بر همین اساس واردات نخود و نخود فرنگی به عنوان دو محصول پر تقاضا انجام می شود. روسیه یکی از کشورهای صادرکننده این محصول به ایران است که کیفیت نخود روسی و قیمت مناسب آن باعث شده تا مصرف کنندگان ایرانی از آن استقبال کنند.
آرژانتین یکی دیگر از کشورهای صادر کننده نخود به ایران است. کیفیت نخود آرژانتینی، قیمت مناسب و شکل ظاهری آن موجب شده تا از بازار خوبی در کشور برخوردار باشد. قیمت مناسب نخود آرژانتینی باعث تعدیل قیمت داخلی می شود و در صورتی که تولید داخل به اندازه تقاضا نباشد، ناچار به خرید نخود خارجی هستیم تا از تصاعدی شدن قیمت آن جلوگیری شود. کشورهای کانادا و اتیوپی از دیگر کشورهای واردکننده نخود به کشور هستند. اما بیشترین مصرف در بازار داخلی همان نوع آرژانتینی و روسی است که از کیفیت بالایی برخوردار هستند.

صادرات نخود

هر ساله ظرفیت تولید این محصول در کشور ۳۰۰ هزار تن می باشد که در حدود یک سوم آن را استان کرمانشاه تولید می کند. بنابراین پتانسیل خوبی برای صادرات نخود کرمانشاه به عراق و پاکستان وجود دارد. چرا که سرانه مصرف آن که در حدود یک سوم نخود تولید داخلی مازاد بر مصرف است و می تواند به عنوان صادرات در نظر گرفته شود.
روزانه در حدود ۱۵۰۰ تن نخود به کشورهای همسایه صادر می شود. بیشترین صادرات نخود متعلق به استان کرمانشاه با دارا بودن ۹۵۰ هزار هکتار سطح زیر کشت می باشد. به دلیل شرایط آب و هوایی این استان، طعم نخود کرمانشاه بسیار متفاوت و خوش طعم است که در بازارهای بین المللی جایگاه خوبی دارد. محصول فرآوری شده مانند نخودچی و آرد نخود در شهرستان ممقان آذربایجان شرقی تولید می شود و به کشورهای دیگر صادر می گردد.

قیمت عمده نخود

در بازار قیمت انواع نخود توسط فاکتورهای متعددی تعیین می شود. میزان عرضه و تقاضا، نرخ ارز، قیمت تمام شده نخود، هزینه حمل و نقل و ترخیص نخود از گمرک، از جمله مهمترین عواملی هستند که در قیمت این دانه خوراکی نقش اساسی دارند. بر همین اساس خرید نخود خارجی از سایر کشورها باعث ایجاد تعادل در قیمت بازارهای داخلی می شود. جهت اطلاع از قیمت نخود عمده و سفارش عمده می توانید با کارشناسان ما تماس بگیرید و یا با شماره تلفن ۰۹۰۵۴۹۹۲۹۷۴ ارتباط برقرار کنید.
تنوع بالای محصولات، دسترسی به تامین کنندگان اصلی، خرید آسان و سریع، تامین بار یکدست و درجه یک از امتیازاتی است که ما در اختیار شما قرار می دهیم.

قیمت نخود کرمانشاه

عوامل مختلفی در تعیین نرخ خرید عمده نخود تاثیرگذار می باشند که مهمترین آنها نوع، میزان تقاضا، نرخ ارز و کیفیت می باشد. کاهش حجم تولید، تورم و عوامل جانبی موجب تغییر نرخ و افزایش قیمت آن در بازار داخلی می شود. خود کرمانشاه یکی از محصولات تولیدی کرمانشاه می باشد که از کیفیت بالایی برخوردار است. به همین جهت تقاضا برای خرید نخود کرمانشاه افزایش می یابد. برای استعلام قیمت می توانید از طریق سایت اینترنتی شرکت راگ به آدرس www.Raagco.com با تامین کنندگان و عمده فروشان به صورت مستقیم ارتباط برقرار کرده و قیمت روز نخود را مشاهده کنید.
خریداران می توانند بسته به نیاز خود انواع نخود را در بسته بندی های مختلف سفارش دهند. برای سفارش انواع نخود با شماره های درج شده در انتهای همین صفحه تماس بگیرید. این شرکت برای خرید و فروش انواع حبوبات در بسته بندی های مختلف به مقدار دلخواه آمادگی لازم را دارد و می تواند بستری مناسب برای خرید بدون واسطه و با قیمت مناسب در اختیارتان قرار دهد.
شما می توانید برای استعلام قیمت نخود درشت و نخود ارزان نیز با ما در ارتباط باشید.

قیمت نخود عمده

مهمترین نکته ای که بسیار از خریداران عمده نخود به آن توجه می کنند، خرید عمده نخود با قیمت مناسب و کیفیت بالاست. اگر شما از خریداران عمده هستید و یا قصد فعالیت در خرید عمده نخود یا خرید نخود ایرانی و استعلام قیمت نخود خارجی و یا نخود کرمانشاه را دارید، ما به عنوان تامین کننده حبوبات و خشکبار به شما کمک می کنیم تا بتوانید به راحتی و بدون واسطه خرید عمده را به صورت فله ای یا کلی انجام دهید. کارشناسان تیم فروش ما بهترین قیمت خرید را به شما پیشنهاد می دهند.

فروش عمده نخود

شرکت راش آیین اطلس غرب، محلی برای ارتباط آنلاین فروشندگان و خریداران در سراسر کشور می باشد که حتی امکان برقراری ارتباط بین تجار ایرانی و خارجی را فراهم می کند. این شرکت در حال حاضر با کشاورزان، تولید کنندگان، خریداران و فروشندگان زیادی در زمینه فروش عمده نخود همکاری می کند. بنابراین برای تهیه انواع حبوبات، خشکبار، میوه خشک و …. با قیمت مناسب، بهترین گزینه تماس با ماست.

انواع نخود

کشور ایران دو نوع نخود حبوبات و نخود فرنگی را از کشور روسیه خریداری می کند. نخود حبوبات که بسیار پرمصرف و کاربردی در طبخ انواع غذاها و همچنین آجیل و خشکبار می باشد، دارای انواع ایرانی و خارجی است.

 
نخود ایرانی از نظر قیمت به گروه های زیر تقسیم می شود:

قیمت عمده نخود فلافلی از سایر انواع نخود ایرانی ارزان تر است اما گرانترین نوع آن ، نخود تک خان (نخود سایز ۱۰) می باشد. منظور از نخود تک خان، نخود درشتی است که یکدست می باشد اما نخود دو خان دارای سایز ۸ و ۹ میلی متری است که معمولا بعد از بسته بندی نخود کرمانشاه به آن دوخان گفته می شود. به سایز ۷، ۸ و ۹ نخود سه خان می گویند. به طور کلی نخودهای ریزتر برای طبخ فلافل و یا تولید لپه استفاده می شود.
انواع نخود خارجی نیز شامل نخود روسی، ترکی، آرژانتینی، کانادایی، نخود سفید و غیره می باشد که هر کدام از آنها دارای قیمت های متفاوتی هستند.

 

یکی از کشورهای صادر کننده نخود به ایران، روسیه است که از قیمت مناسب و کیفیت بالایی برخوردار می باشد. قیمت نخود روسی در بازارهای داخلی ارزانتر از سایر انواع آن می باشد که همین موضوع موجب استقبال مصرف کنندگان شده است.

خرید نخود باکیفیت

معمولا نخود کرمانشاه تک خان یکی از باکیفیت ترین نخودهای ایرانی است که برای طبخ انواع غذا از آن استفاده می شود و در صورت تولید انبوه و مازاد بر مصرف به سایر کشورها نیز صادر می گردد. نخود آرژانتینی سایز ۸ نیز از حبوبات درجه یک می باشد که در نوع خود از کیفیت بالایی برخوردار است.

خرید عمده نخود از راگ

امروزه شرکت های زیادی در حوزه خرید و فروش عمده نخود و سایر مواد غذایی فعالیت می کنند که می توانند شما را به بازارهای داخلی و خارجی متصل کنند. ما با استفاده از متخصصان خبره توانسته ایم انواع مواد غذایی را با قیمت مناسب در بازار رقابتی با بالاترین کیفیت عرضه کنیم.

همچنین از طریق سایت راگ امکان دسترسی آنلاین خریداران، تولیدکنندگان و فروشندگان را به بازارهای داخلی در سراسر کشور فراهم کرده است.
صادرات و واردات نخود با کد تعرفه گمرکی 07132090 تنها یکی از دهها فعالیت اقتصادی و بازرگانی این شرکت می باشد.

  همراه شما هستیم

  راه های ارتباطی با ما

  برای ثبت سفارش یا خرید کالا و یا استفاده از خدمات گسترده و متنوع شرکت راش آیین می توانید از طریق شماره تلفن های زیر با ما در تماس باشید و یا از طریق پرکردن فرم روبرو درخواست خود را ثبت کنید. کارشناسان ما در اسرع وقت با شما تماس می گیرند.

  چرا ما

  چرا مشتریان راگ را انتخاب می کنند؟

  شرکت راش آیین اطلس غرب با سابقه ای درخشان یکی از فعالان اقتصادی کشور می باشد که با دارا بودن مجوز رسمی تمامی خدمات صفر تا صد صادرات، واردات، خدمات لجستیک و حمل کالا به روسیه و حوزه اوراسیا را در کمترین زمان انجام می دهد.