خرید عمده لپه

لپه از حبوبات پرفروش است که در تهیه غذاهای مختلف کاربرد دارد. به همین جهت در بسیاری از کشورها برای طبخ غراهای متنوع طرفداران زیادی دارد. کشورهای زیادی اقدام به تولید یا خرید عمده لپه برای تنظیم بازار مصرفی می کنند. در کشور ما نیز هر ساله مزارع آذرشهر اقدام به کشت نخود لپه می کنند که برای تولید داخلی و خرید عمده لپه ارزان قیمت بهترین گزینه محسوب می شود.

خرید عمده لپه ایرانی درجه یک

اگر قصد خرید عمده لپه با کیفیت دارید، می توانید لپه آذرشهر را به عنوان بهترین نوع آن انتخاب و خریداری کنید. لپه های ریز ایرانی و اتیوپی، به لپه ریز صادراتی معروف هستند که کیفیت بالایی دارند و جهت فروش عمده لپه بهترین گزینه می باشند. دانه های با کیفیت متوسط و ضعیف نیز به کشور های مختلف صادر می شوند. اما لپه ریز ایران بیشترین متقاضی را دارد. عراق مهم ترین خریدار لپه ایرانی محسوب می شود. برای خرید عمده انواع لپه می توانید از طریق شرکت راش آیین اطلس غرب اقدام کنید.

فروش عمده لپه

باتوجه به تقاضای بالا برای این محصول، خرید و فروش عمده لپه منبع خوبی برای کسب درآمد محسوب می شود. البته عوامل زیادی بر قیمت عمده لپه تاثیر می گذارند که از جمله آنها می توان به داخلی یا خارجی بودن این محصول اشاره کرد. فروش عمده لپه ایرانی و خارجی توسط شرکتهای بازرگانی معتبر مانند راش آیین انجام می شود. این شرکت با وجود نوسانات تاثیرگذار بازار بر قیمت عمده لپه، توانایی فروش عمده با مناسب ترین قیمت را دارد. همکاری با تولیدکنندگان و فروشندگان عمده لپه از عواملی است که راگ را در تهیه بهترین لپه با مناسب ترین قیمت منحصر به فرد کرده است.

قیمت عمده لپه درجه یک

یکی از معروف ترین لپه های تولید داخل کشور، لپه آذر شهر (آذربایجان شرقی) است که از کیفیت بالایی برخوردار است. کیفیت بالا، قیمت مناسب و در دسترس بودن لپه در بازار از عواملی هستند که میزان تقاضای این محصول پروتئینی را در کشور افزایش داده است. بنابراین می توان قیمت عمده لپه درجه یک را بر اساس فاکتورهایی مانند کیفیت، میزان عرضه و تقاضا همچنین نوع بسته بندی تعیین کرد. لپه ایرانی به دلیل کیفیت بالا با قیمت بیشتری در بازار ارائه می شود.

عوامل تعیین کننده قیمت عمده لپه

استفاده از محصولات مرغوب و درجه یک همچنین برخورداری از تکنولوژی روز دنیا جهت بسته بندی از اهداف شرکت های تولید لپه است. هر چه کیفیت و بسته بندی مرغوب تر باشد، قیمت کالا نیز افزایش می یابد. قیمت خرید عمده لپه فله ای از نوع بسته بندی آن ارزان تر است. به طور خلاصه قیمت لپه به موارد زیر بستگی دارد:

برای استعلام قیمت عمده لپه می توانید با شرکت راگ تماس بگیرید و از راهنمایی های مشاوران حرفه ای استفاده کنید.

صادرات عمده لپه

فروش لپه به کشورهای خارجی به عنوان یکی از مواد غذایی پرطرفدار در دنیا منبع درآمد زایی خوبی محسوب می شود. لپه (split pea) یکی از انواع حبوبات پرطرفدار است که از خانواده نخود می باشد. این دانه از راسته گیاهان دولپه‌ای است که هر ساله کشت می شود. در واقع لپه دانه‌‌های جدا شده و پوست کنده حبوبات است که دارای خواص فراوانی است و سرشار از مواد معدنی، فیبر و ویتامین‌های مختلف است.
لپه یکی از مواد اصلی در تهیه غذاهای ایرانی به خصوص خورشت قیمه است. از آنجایی که لپه دارای خواص مفیدی همچون تنظیم سطح قند خون، رفع کم خونی، پیشگیری از سرطان، پوکی استخوان، کبد، فشار خون، سلامت قلب، کاهش کلسترول بد خون، درمان یبوست و اسهال، درمان بی خوابی و بسیاری خواص دیگر می باشد، بنابراین یکی از مواد غذایی مهم محسوب می شود و خرید عمده لپه در کشور ما بسیار رایج است.

صادرات لپه به صورت عمده
صادرات لپه به صورت عمده

صادرات عمده لپه به عراق

ایران هر ساله لپه مازاد تولید را به کشورهای عراق، پاکستان و افغانستان صادر می کند. این مناطق از بازارهای خوب برای فروش لپه ایرانی هستند که متقاضیان زیادی دارد. به طوری که کشور ترکیه نیز یکی دیگر از بازارهای پر تقاضا برای لپه ایرانی می باشد. صادرات عمده لپه به ترکیه می تواند یکی از بازارهای پرسود برای صادرکنندگان و بازرگانان باشد. کشورهای چین و هند نیز از مقاصد صادر کردن عمده لپه داخلی هستند که فرصتهای طلایی را برای گسترش تجارت ایران فراهم می کنند.به همین جهت خرید عمده لپه توسط کشورهای خارجی می تواند برای کشور ما درآمدهای بسیاری به دنبال داشته باشد.

واردات لپه به ایران

لپه یکی از حبوبات پرمصرف است که هر ساله در کشور کشت می شود. با این حال در برخی از مواقع که میزان مصرف داخلی بیشتر از تولید است، نیاز به واردات عمده لپه بشدت احساس می شود. رژیم غذایی ایرانی ها طوری است که مصرف انواع حبوبات در آن بالاست. بر همین اساس تقاضا برای مصرف و خرید عمده لپه نیز بسیار بالاست. از جمله پرکاربردترین حبوبات لپه، لوبیا، نخود، عدس، ماش و … است! حبوبات یکی از مواد غذایی است که علاوه بر مصرف انسان ها برای خوراک دام نیز استفاده می شود. به همین دلیل تقاضا برای واردات این محصول بسیار زیاد است. لازم به ذکر است که عمده واردات لپه به ایران از این کشورها صورت می گیرد:

واردات عمده لپه از روسیه

یکی از کشورهای صادرکننده لپه به ایران، روسیه است. واردات عمده لپه از روسیه و از طریق مرز آستارا به ایران انجام می گردد. آذر شهر بزرگترین منطقه تولید کننده لپه در کشور است اما گاهی به دلیل کمبود تولید، یا افزایش تقاضای مصرف کنندگان بازرگانان از کشور روسیه، لپه روسی وارد می کنند. لپه روسی در دو نوع رسمی و نخود فرنگی می باشد که سهم بازار از آن خیلی زیاد نیست اما به دلیل کیفیت مناسب مورد استقبال قرار گرفته است.بنابراین تولید کنندگان ایرانی به خرید عمده لپه روسی می پردازند.
علاوه بر روسیه واردات نخود لپه از کشورهای افغانستان، اتیوپی و غیره صورت می گیرد. بیشترین مقدار خرید عمده نخود لپه توسط بازرگانان آذرشهر جهت تامین کارخانجات بسته بندی لپه انجام می شود. قیمت لپه عمده تحت تاثیر عواملی همچون کیفیت، میزان تقاضا، میزان تولید و کشور وارد کننده تعیین می شود.

شناخت انواع لپه

انواع لپه در بازار ایران شامل لپه ایرانی (آذر شهر و تبریز) و لپه خارجی (روسی، کانادایی، استرالیا، اتیوپی و تانزانیایی) می باشد. لپه دانه ریز و لپه دانه درشت نوع دیگری از تقسیم بندی لپه می باشد که هر کدام از قیمت متفاوتی برخوردار است.صدور عمده این محصول هرساله در حجم زیاد در کشور ما صورت می گیرد. خرید عمده لپه یکی از راه های درآمد زایی برای کشور محسوب می شود.

کیفیت انواع لپه های صادراتی جهت خرید عمده

لپه هایی که برای فروش به کشورهای عراق، قطر، افغانستان و پاکستان و غیره انتخاب می شوند، باید از کیفیت استانداردی برخوردار باشد. جهت فروش در بازارهای بین المللی بهتر است که استانداردهای لازم رعایت شود.به طور کلی هر چه کیفیت این محصول بالاتر باشد، خرید عمده لپه افزایش می یابد. لپه های ارسالی به سایر کشورها در چند نوع مختلف دسته بندی می شود که عبارتند از:

لپه با کیفیت بالا

این نوع لپه یکدست بوده و اندازه ریزتری دارد. رنگ زرد یکدست و خوش پخت بودن همچنین طعم خوب از ویژگی های لپه درجه یک می باشد. لپه دانه ریز از نوع لپه ایرانی و لپه اتیوپی هستند. میزان خرید عمده این لپه از سایر انواع لپه بالاتر است.

لپه با کیفیت متوسط

این لپه از نوع دانه متوسط (ایرانی، اتیوپی، استرالیا، تانزانیا) می باشند.

لپه با کیفیت ضعیف

این دسته از نوع دانه درشت (استرالیا، تانزانیا و روسی) هستند. بعد از لپه ایرانی با کیفیت ترین آن متعلق به لپه اتیوپی می باشد که قیمت بالاتری نسبت به لپه های وارداتی از سایر کشورها دارد. خرید عمده لپه استرالیایی از سایر انواع لپه کمتر است.

عمده فروشی لپه درجه یک ارزان

جهت خرید عمده لپه عمده ارزان قیمت در وهله اول باید اطلاعات کافی از نحوه تولید و عرضه محصول داشته باشید. یکی از ترفندهای خرید ارزان قیمت لپه، مراجعه به سایت های معتبری است که در حوزه فروش لپه به کشورهای خارجی فعالیت می کنند. به عنوان نمونه سایت راگ با ثبت سفارش و عرضه محصولات غذایی متنوع راهی برای خرید اینترنتی مطمن و ارزان قیمت است. برای خرید عمده لپه می توانید در کوتاهترین زمان، با کیفیت ترین و ارزان ترین محصول را تهیه کنید.


عمده فروشی لپه درجه یک ارزان تخصص راگ است! بنابراین برای خرید عمده انواع لپه و یا صادرات عمده لپه می توانید با ما در تماس باشید.

    همراه شما هستیم

    راه های ارتباطی با ما

    برای ثبت سفارش یا خرید کالا و یا استفاده از خدمات گسترده و متنوع شرکت راش آیین می توانید از طریق شماره تلفن های زیر با ما در تماس باشید و یا از طریق پرکردن فرم روبرو درخواست خود را ثبت کنید. کارشناسان ما در اسرع وقت با شما تماس می گیرند.