مشاوره بازرگانی

اگر به دنبال مشاوران و متخصصانی هستید که شما را قدم به قدم در تمام فعالیت های تجاری و بازرگانی در روسیه و حوزه کشورهای اوراسیا یاری کنند، درست آمده اید. شرکت راش آیین اطلس غرب در فضای رقابتی جهان امروز با شناخت بازارهای هدف و آشنایی با قواعد تجارت جهانی راهی سریع و مطمئن برای توسعه پایدار است.

 

شناخت رقبای تجاری، تحقیقات و بازار سازی درست و مدیریت صادرات حرفه ای می تواند راه شما را برای توسعه تجاری مستمر هموار سازد. بنابراین ما این اطمینان را به شما می دهیم که با حذف بازار واسطه و دستیابی به بهترین بازارهای رقابتی حضور شما را به صورت پایدار و مستمر در تجارت با کشور روسیه و حوزه اوراسیا تضمین کنیم.

کلیه عوامل مربوط به انجام صادرات، مانند بازاریابی، شناخت بازار، مذاکره، عقد قرارداد، تکمیل اسناد صادراتی، اعتبارسنجی طرف خارجی، نظارت بر حمل و حتی حل اختلاف با شرکای تجاری از طریق متخصصان ما انجام می گیرد. مدیریت صادرات شرکت بازرگانی راش آیین اطلس غرب با اتکاء بر سوابق اجرایی، دانش علمی و توان فنی خود می تواند بهترین مشاور در این زمینه باشد و برای حضور شما در بازارهای بین المللی بهترین خدمات را ارائه دهد. توجه کنید که «مدیریت صادرات» فقط مشاوره نیست؛ بلکه بخش عمده فعالیت های آن اجرایی بوده و «مشاوره» بخش کوچکی از خدمات این شرکت است.

خدمات مشاوره بازرگانی ما

    همراه شما هستیم

    راه های ارتباطی با ما

    برای ثبت سفارش یا خرید کالا و یا استفاده از خدمات گسترده و متنوع شرکت راش آیین می توانید از طریق شماره تلفن های زیر با ما در تماس باشید و یا از طریق پرکردن فرم روبرو درخواست خود را ثبت کنید. کارشناسان ما در اسرع وقت با شما تماس می گیرند.