توانمند سازی تجاری

شاخص توانمندسازی تجاری (Enabling Trade Index)، معیاری برای اندازه‌گیری توانایی بنگاه های اقتصادی در توسعه تجارت و تسهیل صادرات کالا می باشد. شاخص توانمندسازی تجاری با بررسی اقدامات «تسهیل‌کننده تجارت» می تواند در هماهنگ‌سازی رویه‌های تجارت بین‌المللی و انتقال داده های مورد نیاز بسیار کمک کننده باشد. ضعف ساختارهای برون مرزی در بنگاههای اقتصادی کوچک و متوسط موجب می شود تا نتوانند سهم قابل توجهی را از بازارهای صادراتی داشته باشند. شرکت راش آیین با توانمند سازی بنگاه های اقتصادی و بررسی دقیق برنامه های اجرایی، می تواند آنها را برای رشد و توسعه در بازارهای جهانی آماده کند.

این شرکت همچنین با بررسی ساختارهای تجاری و صادراتی، آموزش نیروی انسانی، مدیریت رویدادهای تجاری، بهبود و آنالیز فعالیت دپارتمان صادراتی منجر به رشد پایدار اقتصادی شرکت های متقاضی می شود. تدوین برنامه توانمند سازی تجاری با ارائه خدمات گسترده ای همچون طرح کسب و کار، ارزیابی و امکان سنجی، خدمات لجستیک و طرح شتاب صادراتی از جمله خدمات شرکت راش آیین است که منجر به ارتقا سطح تجاری و صادراتی شما می گردد.

طرح کسب و کار

طرح کسب و کار “Business Plan” در راستای کسب سهم قابل توجه و ثابتی از بازار، مهم ترین هدف و استراتژی هر بنگاه اقتصادی می باشد. به همین جهت ایجاد برنامه های یکپارچه همانند توانمند سازی طرح کسب و کار می تواند به رشد اقتصادی بنگاه های کوچک و متوسط کمک کند. شرکت راش آیین اطلس غرب به منظور حل این مشکلات و فراهم کردن بستر علمی از بازارهای بین المللی، خدمات تحقیق و توسعه بازار و طرح کسب و کار حرفه ای را در زمینه های زیر ارائه می دهد:

این شرکت همچنین با بررسی ساختارهای تجاری و صادراتی، آموزش نیروی انسانی، مدیریت رویدادهای تجاری، بهبود و آنالیز فعالیت دپارتمان صادراتی منجر به رشد پایدار اقتصادی شرکت های متقاضی می شود. تدوین برنامه توانمند سازی تجاری با ارائه خدمات گسترده ای همچون طرح کسب و کار، ارزیابی و امکان سنجی، خدمات لجستیک و طرح شتاب صادراتی از جمله خدمات شرکت راش آیین است که منجر به ارتقا سطح تجاری و صادراتی شما می گردد. برای آشنایی بیشتر به خدمات شرکت راگ مراجعه فرمایید.

ارزیابی و امکان سنجی

برای موفقیت در بازارهای بین المللی نیاز به تحقیقات همه جانبه ای است که دقیق، جامع و حرفه ای باشد. دامنه‌ تحقیقات بازار، بر اساس اهداف کلی کسب‌ و کار مورد نظر تعیین می شود. بدین ترتیب در ابتدا باید هدف از ورود به بازار، میزان برخورداری از سهم بازار و شناخت عوامل تاثیرگذار بر بازار کاملا شناسایی و تعریف شود. به‌ طور کلی تحقیقات در مورد بازارهای داخلی و خارجی شامل دو مرحله می‌شود: تحقیقات اولیه و تحقیقات ثانویه

تحقیقات اولیه بازار شامل نظارت بر چگونگی بازار فروش رقبا، کسب اطمینان از کیفیت خدمات ارائه ‌شده توسط رقبا و شناخت راه های ارتباطی آنها و ارزیابی و آنالیز رقبای فعال در بازار می باشد. تحقیقات ثانویه نیز شامل بررسی گزارش‌های منتشر شده شرکت ها، بررسی تحقیقات بازار، دسترسی به داده‌های دولتی و اطلاعات منتشر شده توسط آن‌ها، تحلیل و بررسی گزارش روزنامه‌ها می گردد.

تحقیقات بازار های بین‌المللی و توسعه کسب و کار

تحقیقات بازارهای بین‌المللی یکی از مهم ترین مواردی است که می تواند درک دقیقی از بازار را به صادرکنندگان بدهد. این موضوع به اندازه ای اهمیت دارد که موجب تضمین دوام و پایداری آنها در بازار و موفقیت طولانی مدت آنها می شود.

شناخت مشتریان واقعی تحقیق در مورد بازار

دسترسی به اطلاعات دقیق و شناخت وضعیت بازار، پیش‌بینی بر پایه‌ اطلاعات کسب ‌شده از شرایط بازار، می‌تواند افراد را قادر به تدوین استراتژی حرفه ای برای ورود به بازار نماید و موجب رشد و توسعه اقتصادی آنها شود.

ارزش گزارش‌ تحقیقات بازار در شرکت راش آیین

اجرای مراحل چهارگانه تحقیقات بازار و شناسایی مشتریان واقعی از دیگر خدمات تحقیقات بازار است. تحلیل و آنالیز دقیق گزارشات و نگرش درست علمی می تواند موجب اطمینان خاطر بیشتر برای ورود به بازارهای جهانی شود.

شرکت راش آیین اطلس غرب با وقوف بر اهمیت این موضوع سعی دارد تا با تحقیقات جامع، علمی و کاربردی بتواند شما را در ورود به بازارهای موفق صادراتی در سطح بین المللی یاری نماید. تدوین استراتژی ورود به بازار، بررسی و تحلیل رقبا، قیمت گذاری محصولات، ارزیابی اولیه مصرف کنندگان و آنالیز سیستم های فروش در بازار هدف در جهت صادرات بهینه و موفق است.

خدمات لجستیک

حمل ونقل بین المللی کالا یکی از مهمترین خدمات لجستیکی در صادرات و واردات است. جابجایی و حمل کالا از نقطه ای در داخل کشور به نقطه ای در داخل کشور دیگر با رعایت قوانین و مقررات حاکم بر آن شرکت شامل فعالیتهای فورواردی و کریری و یا هر دو می باشد که عبارتند از:

ترخیص کالا در ایران به مفهوم آماده سازی و ارائه اسناد و مدارکی از جمله مجوزات لازم جهت ترخیص کالا نظیر مجوزهای ترخیص کالا مانند مجوز استاندارد، مجوز بهداشت، مجوز وزارت ارشاد و کانون پرورش فکری کودکان، مجوز سازمان انرژی اتمی، مجوز وزارت ارتباطات و مخابرات، مجوز مبارزه با مواد مخدر، مجوز قرنطینه مرزی و مجوز قرنطینه نباتی.

البته مجوز وزارت راه که به کلیه کالاهایی که با ناوگان غیر ایرانی به حمل و نقل بین المللی خود پرداخته ترخیص کاران معمولا در گمرکات بنادر و فرودگاه ها و یا مناطق آزاد متمرکز و مستقر می شوند.

باربری روسیه | حمل بار به روسیه

در سال های اخیر همکاری ایران در زمینه صادرات و واردات به روسیه و شهرهای مختلف آن پیشرفت چشمگیری داشته است. بیشتر این صادرات و واردات شامل مرکبات، حبوبات، غلات، خشکبار، صنایع دستی، ماشین آلات صنعتی و کشاورزی و خودرو، خوراک دام و … است. بنابراین برای فعالیت در حوزه تجارت با روسیه می توانید از دانش و تجربه متخصصان شرکت راش آیین اطلس غرب استفاده کنید.

طرح شتاب صادراتی

گاهی نیاز است در زمان کمتری به مشتریان بیشتری دسترسی پیدا کنیم. ما با استفاده از طرح شتاب و تبلیغات در سطح وسیع می توانیم مشتریان کشورهای حوزه اوراسیا را به خرید محصولات شما ترغیب کنیم. اگر تا به حال وارد بازار روسیه و یا اوراسیا نشده اید، توصیه می شود برای شروع صادرات با مشاوران شرکت راش آیین برای شناسایی مشکلات ساختاری کسب و کارتان و نحوه اجرای استراتژی ورود به بازارهای بین المللی تماس بگیرید.

کارشناسان ما چالش ها و مشکلات پیش روی تجارت را به خوبی شناسایی کرده و راه موفقیت شما را هموار می کنند. متخصصین ما با استفاده از منابع اطلاعاتی خود اقدام به کشف قیمت می کنند تا صاحبان کسب و کار ها با آگاهی مناسب نسبت به ارزش گذاری کالا یا خدمات در بازار کشور روسیه اقدام به قیمت گذاری نمایند.

طرفین معامله با داشتن قیمت محصولات خود می توانند سود صادرات یا فروش خود را محاسبه و با هزینه بازاریابی کمتر و ارائه قیمت مناسب، مشتریان خود را پیدا کنند.

 

کشف قیمت به صاحبان کسب و کار کمک می کند قبل از ورود به بازار فروش در کشور روسیه، بر اساس قیمت به عنوان مهمترین عامل رقابتی در معاملات، ارزیابی های مورد نظر را برای هزینه منفعت بررسی و تصمیم گیری روشن و قاطعی اتخاذ کنند.

    همراه شما هستیم

    راه های ارتباطی با ما

    برای ثبت سفارش یا خرید کالا و یا استفاده از خدمات گسترده و متنوع شرکت راش آیین می توانید از طریق شماره تلفن های زیر با ما در تماس باشید و یا از طریق پرکردن فرم روبرو درخواست خود را ثبت کنید. کارشناسان ما در اسرع وقت با شما تماس می گیرند.