انتقال فناوری

شرکت راش آیین اطلس غرب آمادگی کامل برای فروش، بهره برداری، جذب و توسعه هر گونه فناوری یا دانش فنی از تامین کننده به متقاضی را اعلام می دارد. کارشناسان متخصص و حرفه ای راش آیین اطلس غرب با استفاده از دانش فنی و تجربیات مفید می توانند در خرید و فروش دانش و فناوری های روز در محیطی کاملا امن به طرفین معامله کمک کنند.
تمهید سازوکارهای حقوقی و قانونی برای انتقال صحیح و کامل فناوری و ارائه خدمات ارزیابی یکی از تخصص اصلی این شرکت است.

 

برای انتقال هر نوع دانشی می توانید از خدمات ارزنده راش آیین اطلس غرب استفاده کنید. ما به شما کمک می کنیم تا بدانید که چگونه دانش خود را هدایت کرده و مفاهیم علمی را در سازمان‌ها یا شرایط جدید به کار بگیرید.

استخراج سود تجاری از دانش و فناوری شما، همچنین کاهش ریسک سرمایه گذاری در انتقال فناوری تخصص اصلی این شرکت است. انتقال فناوری در واقع فقط فروش آن نیست، بنابراین خرید و فروش، جذب و توسعه و بومی سازی دانش فنی از اهمیت ویژه ای برخوردار است. بدین ترتیب متخصصان شرکت راش آیین اطلس غرب تمام تخصص خود را در جهت فرآیند انتقال فناوری و ایجاد ارتباط میان تمام طرف‌های درگیر به کار می گیرند.

اعتبارسنجی در انتقال دانش فنی

هر گونه انتقال فناوری مستلزم اعتبارسنجی تخصصی می باشد تا فروشنده و خریدار بتوانند در فضایی کاملا شفاف و قابل اطمینان معامله کنند. در حیطه انتقال فناوری باید در نظر داشت که اعتبار سنجی از اهمیت ویژه ای برخوردار است. فناوری دانشی است فکری که ارزش بالایی دارد اما نمود عینی و فیزیکی ندارد و نمی توان برای آن سند مالی صادر کرد، بنابراین برای فروشنده و خریدار بسیار مهم است که به صورت کاملا تخصصی اعتبار سنجی صورت گیرد. فروشنده با ارزیابی ریسک «توانایی مالی» خریدار مواجه است و در نقطه مقابل خریدار هم باید از اصالت فن آوری و انتقال کامل آن اطمینان کسب کند.

شرکت راش آیین اطلس غرب در زمینه ارزش گذاری و اعتبار سنجی فناوری های روز به بازرگانان و تجار کمک می کند تا بهترین تصمیم را بگیرند. به حداکثر رساندن ریسک سرمایه گذاری، دستیابی به هنر یا تخصص خاص، تجارت سریع محصولات، قابلیت تولید بالا، استفاده از فرصت‌های خاص با اعطای مجوز و ثبت اختراع را با شرکت Raag تجربه کنید!

    همراه شما هستیم

    راه های ارتباطی با ما

    برای ثبت سفارش یا خرید کالا و یا استفاده از خدمات گسترده و متنوع شرکت راش آیین می توانید از طریق شماره تلفن های زیر با ما در تماس باشید و یا از طریق پرکردن فرم روبرو درخواست خود را ثبت کنید. کارشناسان ما در اسرع وقت با شما تماس می گیرند.